آنتی ویروس اورجینال Kaspersky Internet Security 2023
-50%

آنتی ویروس اورجینال Kaspersky Internet Security

تولیدکننده: کسپرسکی
مدل کالا: Kaspersky Internet Security 2023
امتیازهای جایزه: 5
موجودی: در انبار
قیمت برای شما:720,000 تومان
قیمت اصلی:1,440,000 تومان
تخفیف:720,000 تومان
عجله کنید! فقط 3 عدد دیگر باقی مانده است! در حال حاضر 4050 عدد به فروش رفته است!
-+

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی  2023

امنیتی کامل برای  کامپیوترهای شخصی 


کسپرسکی اینترنت سکیوریتی مالتی دیوایس* حفاظت بی نقصی برای رایانه ها، تبلت ها و یا گوشی ها فراهم می کند. این برنامه علاوه بر سهولت استفاده، فناوری های امنیتی نوآورانه را برای محافظت از حریم خصوصی ، پول، هویت و بچه ها در برابر ویروس های پیچیده امروزی و خطرات اینترنتی با هم ترکیب می کند.

* تعداد دستگاه هایی که از آن ها میتوان با یک لایسنس محافظت کرد با توجه به نوع لایسنس خریداری شده متفاوت است. برای مثال با لایسنس تک کاربره 1 دستگاه و با لایسنس 3 کاربره 3 دستگاه (PC یا  Mac و یا اندروید) را میتوان محافظت کرد.


محافظت در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، تهدیدات اینترنتی و موارد بیشتر

تضمین امنیت رایانه های شخصی، مک و دستگاه های اندرویدی

حفظ حریم خصوصی شما و دفاع در برابر سرقت هویت

افزودن لایه های اضافی امنیتی برای بانکداری و خرید اینترنتی

به شما کمک می کند فرزندان خود را از خطرات اینترنتی  امن نگه دارید

ارائه امنیت در سطح جهانی  بدون پایین آوردن سرعت سیستم شما

مدیریت امنیت ساده شده در تمام دستگاه های شما

*عملکردها بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده دارند.مزایا:

امنیت: کسپرسکی اینترنت سکیوریتی مالتی دیوایس از شما در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، تهدیدات اینترنتی و موارد بیشتر محافظت می کند.

صدها هزار نفر از مجرمان سایبری روزانه آیتم های مخرب جدیدی در اینترنت انتشار می دهند. به همین دلیل امنیت کلود کسپرسکی به طور مستمر لایه های دفاعی را در برابر نرم افزارهای مخرب و خطرات اینترنت اضافه می کند. کسپرسکی همچنین بنرهای تبلیغاتی را مسدود می کند و به شما این امکان را می دهد تا پیام های اسپم مزاحم را فیلتر کنید.


کامپیوتر شخصی، مک  و تلفن همراه : تضمین امنیت ترکیبی از رایانه های شخصی، مک و دستگاه های اندرویدی

اگر از هر کدام از دستگاه های فوق برای رفتن به اینترنت استفاده می کنید، فناوری های نوین امنیتی کسپرسکی حفاظت چند لایه ای را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این بدلیل اینکه تلفنهای همراه به راحتی گم و یا دزدیده میشوند، کسپرسکی ویژگی های ضد سرقت که به شما اجازه قفل کردن، پاک کردن و ردیابی دستگاه های اندرویدی گم شده و یا دزدیده شده را میدهد به این نرم افزار اضافه کرده است.


حفظ حریم خصوصی: از حریم خصوصی محافظت و از سرقت هویت شما جلوگیری به عمل می آورد.

حملات فیشینگ بطور خودکار مسدود می شوند بعلاوه اینکه  فناوری وبکم پروتکشن*  کسپرسکی از شما در برابر جاسوسی از خود شما توسط وبکم گوشی خودتان جلوگیری می کند. کسپرسکی همچنین از ردیابی*  شما در وب توسط مرورگر و ضبط اطلاعات شخصی شما جلوگیری می کند.


امنیت مالی: افزودن لایه اضافی امنیتی برای بانکداری  و خرید اینترنتی

هر زمان که شما از کامپیوتر شخصی و یا مک  خود برای ورود به حساب بانکی خودتان، خرید و یا پرداختهای اینترنتی استفاده می کنید، تکنولوژی Safe Money منحصر به فرد کسپرسکی امنیت سایت را بررسی می کند و تضمین می کند که شما توسط یک سایت جعلی فریب نمی خورید و پس از آن وب سایت در یک محیط محافظتی ویژه باز می شود.


امنیت کودکان: به  شما کمک می کند از بچه های خود در برابر خطرات اینترنتی و موارد بیشتر محافظت کنید. 

ویژگی های کنترل والدین که برنده جوایز متعددی هم شده، در کامپیوتر و یا مک شما اجرا می شود و با کمک آن میتوانید مدیریت دانلود نرم افزارها توسط فرزندانتان را به راحتی مدیریت کنید، از دسترسی به محتوای نامناسب وب سایتها و بازی ها جلوگیری کنید، پیام های آن ها را در شبکه های اجتماعی مدیریت کنید و از افشای اطلاعات شخصی جلوگیری کنید.


عملکرد: ارائه امنیت در سطح جهانی بدون کند کردن سرعت سیستم شما

فناوری های امنیتی کسپرسکی ترکیبی از حفاظت و بهره وری است، بنابراین این فناوریها در پشت صحنه، بدون کم کردن سرعت دنیای دیجیتال شما  فعالیت می کنند.


سادگی:  مدیریت امنیت ساده در تمام دستگاه ها

یک حساب کاربری رایگان My Kaspersky به شما امکان مدیریت امنیت در تمام کامپیوتر ها، تبلت ها  و گوشی هایتان از هر نقطه که می توانید به وب دسترسی داشته باشید می دهد . شما می توانید امنیت هر یک از دستگاه ها، وضعیت لایسنس و موارد بسیار دیگری را بررسی کنید و  تنظیمات امنیتی کلیدی را انجام دهید .  به علاوه می توانید به پیشنهادات ویژه و دانلود رایگان محصولات کسپرسکی لب دسترسی داشته باشید. My Kaspersky  همچنین دسترسی آسان به پشتیبانی فنی کسپرسکی را نیز به شما می دهد. 

خرید

فروش

آنتی ویروس

اورجینال

کسپرسکی

اینترنت سکیوریتی

اورجینال کی مرکز فروش انواع آنتی ویروس اورجینال میباشد. در این مرکز میتوانید اقدام به خرید آنتی ویروس اورجینال ازجمله آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی - Kaspersky Internet Security نمایید.

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی علاوه بر دارا بودن همه امکانات کسپرسکی آنتی ویروس امکانات اضافه تری نیز دارد. برای مثال آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای دیواره آتش دو طرفه میباشد. این دیواره آتیش باعث میشود تا آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی جلوی حملات هکری را بگیرد. علاوه بر این آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای آنتی اسپم، آنتی فیشینگ، آنتی بنر هم هست. کسانیکه آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی خرید میکنند میتوانند از ویژگی کنترل والدین نیز برای مانیتور کردن رفتارهای فرزندان خود در اینترنت نیز بهره ببرند.

علاوه بر امکانات خوب آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی که تا به اینجا به آنها اشاره شد کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اورجینال دارای ویژگی پول امن نیز هست. پول امن از ویژگیهای خوب آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی میباشد که از پول و دارایی های شما حفاظت میکند. آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اجازه نمیدهد حسابهای بانکی شما هک شود بنابراین با خرید آنتی ویروس کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اورجینال با خیال راحت در محیط اینترنت به تراکنش های مالی بپردازید

ما همچنین آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی را مورد نقد و بررسی نیز قرار داده ایم تا کاربرانی که قصد خرید آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی را دارند بتوانند با چشم باز اقدام به خرید آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی نمایند.

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای نقاط قوتی است. برای مثال آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای کیف پول امن برای حفاظت از داراییهای شماست. لازم به ذکر است آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی باعث کاهش سرعت سیستم نمیشود. از دیگر مزایای آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی میتوان به شناسایی 100% و یا نزدیک بدافزارها اشاره کرد.

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای رتبه حفاضتی بالا در حفاظت از سیستم کامپیوتری شما میباشد. این رتبه حفاظتی بر طبق آمار سازمان AV-Comparatives دارای بالاترین رتبه یعنی Advanced+ میباشد

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی علاوه بر حفاظت عالی قیمت بسیار مناسبی هم دارد.

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای ویژگی بسیار خوب دیگری هم هست با عنوان webcam protection یا محافظ وب کم. این ویژگی در آنتی ویروس های دیگر وجود ندارد و جز امکانات منحصر به فرد آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی میباشد.

البته آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی با تمام ویژگیهای مثبتی که دارد معایبی هم دارد. از جمله آنکه آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ویژگیهایی را که در آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی وجود دارد را در خود ندارد. برای مثال آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی پسورد منیجر ندارد و یا آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی قابلیت هایی مانند بک آپ گیری یا رمزنگاری اطلاعات را ندارد و این در شرایطی است که آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی این ویژگی ها را نیز در خود دارد.

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی در تستهای ماه می رتبه شناسایی 100% و در تست ماه آگوست رتبه 99% را در شناسایی بد افزار بدست آورد. همانطور که میبینید آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای حفاظت بسیار عالی در تستهای مستقل نیز میباشد.آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی کار را برای اسکن سریع بسیار ساده کرده است زیرا در پنجره ابتدایی آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دکمه اسکن دم دست شماست تا بتوانید از همان پنجره اصلی دستور اسکن را صادر نمایید. آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای اسکن زمان بندی شده نیز هست تا بتوانید در زمانهای دلخواه عمل اسکن را انجام دهید.

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی یا ویژگی safe money از پول شما محافظت میکند. بنابراین در صورت نصب بودن آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بر روی دستگاه کامپیوتر خود با اطمینان از درگاه های بانکی خرید کنید.

و اما ویژگی privacy cleaner در آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی با امکانات بسیار زیاد یکی از کاملترین محافظت ها از حریم خصوصی شما را انجام میدهد.پس با داشتن آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی نگران فاش شدن هویت و همچنین حریم خصوصی خودتان نباشید زیرا آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی با بهترین شیوه از آنها حفاظت میکند.

از قابلیت های بسیار مناسب در ورژن 2023 آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ویژگی برای مقابله با باج افزارهاست. با توجه به رشد روزافزون باج افزارها شرکت کسپرسکی در نسخه جدید آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ویژگی مفابله با باج افزارها را نیز گنجانده است.

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ایرادات ویندوز و سیستم عامل و نقطه ضعف های آن را جستجو و آنها را رفع میکند. آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی با دیسک نجات خود میتواند سیستمهای آلوده به ویروس را که از طریق ویندوز نمیتوان مشکل را حل کرد را تحت سیستم داس ویروس یابی و رفع مشکل نماید. برای استفاده از دیسک نجات آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی میباست آن را دانلود و به صورت سی دی و یا یو اس بی بوتیبل ایجاد نمایید.

در تست اثرات سیستمی که از آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی به عمل آوردیم نتیجه خوبی گرفتیم و آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اثرات سیستمی کمی بر روی سیستم ایجاد کرد. البته اسکن اولیه آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی کمی زمان بر بود که البته در تمامی آنتی ویروس ها نیز به همین صورت است اما در اسکن های بعدی زمان بسیار کمتر شد. اسکن سریع هم که در آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بسیار سریع و در حدود 1 دقیقه به طول می انجامد.

واسط گرافیکی آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی هم بسیار یوزر فرندلی و راحت است. محیط هم با رنگ سبز آرامش خاصی به کاربران آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی میدهد. در بخش ابزارهای اضافی آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی هم ابزارهای مفید زیادی وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده نمایید.

 

 

ارسال لایسنس
نحوه ارسال لایسنس ارسال لایسنس از طریق ایمیل برای کاربر انجام خواهد شد
زمان تحویل لایسنس در ساعات اداری 5 الی 20 دقیقه
حفاظت از کامپیوتر و اینترنت
آنتی بنر دارد
حفاظت بلادرنگ دارد
ضد بد افزار دارد
تشخیص فعال دارد
حفاظت ترکیبی دارد
آنتی اسپم دارد
دیوار آتش دو طرفه دارد
حالت بازی دارد
کنترل والدین دارد
حفاظت هویت
حفاظت وب کم دارد
کی برد امن دارد
آنتی فیشینگ دارد
پاک کننده حریم خصوصی دارد
امنیت مالی
پول امن دارد
حفاظت از دارایی های دیجیتالی
خرد کننده فایل ندارد
ضد باج افزار دارد
مدیریت پسورد ندارد
بک آپ گیری اتوماتیک ندارد
رمزنگاری اطلاعات ندارد
موارد دیگر
آموزش و پشتیبانی رایگان دارد
اعتبار لایسنس یکسال از تاریخ تحویل
امکان تعویض ویندوز طبق قانون شرکت کسپرسکی تا 2 بار در سال
گارانتی یکسال گارانتی و پشتیبانی کامل

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

توجه: نقد و بررسی آنتی ویروس ها توسط بخش فنی گروه نرم افزاری اورجینال کی انجام شده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.


نقد و بررسی 2021 Kaspersky Internet Security

جمع بندی سریع:

Kaspersky Internet Security 2021 یک آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی قدرتمند و یکی از مهره های اصلی این صنعت است. این محصول امنیتی با وجود حفاظت بسیار عالی در مقابل بد افزارها اما نسبت به محصول Kaspersky Total Security  از امکانات کمتری برخوردار است.


مزایا:

کسب بالاترین امتیاز در تست های مختلف سازمان  AV-comparatives  از سال 2013 تا 2021

شناسایی 100% و یا نزدیک به 100% بدافزارها در چندین تست از آزمایشات سازمانهای مستقل AV-TEST و AV-comparatives 

قیمت مناسب در برابر حفاظت عالی

ویژگی های معاملات آنلاین و حریم شخصی قوی

اثرات کارایی سبک در زمان اسکن

واسط گرافیکی واضح 

سبک شدن آنتی ویروس در ورژن جدید

حفاظت وب کم

دارای بخش ساپورت و آموزش های بسیار کامل در سایت رسمی شرکت کسپرسکی


معایب:

نداشتن ویژگی پسورد منیجر برای مدیریت پسوردها

نداشتن قابلیت PC Clean-up جهت افزایش کارایی و رفع مشکلات ویندوز

نداشتن قابلیت بک آپ گیری اتوماتیک از اطلاعات مهم

نداشتن قابلیت Data Encryption جهت رمز نگاری اطلاعات محرمانه

از دست دادن کمتر از 0.5%  بد افزار های جدید در برخی تستها


کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 محصول امنیتی است که علاوه بر ضد بد افزار قدرتمند، شامل  مرورگر سختگیرانه ای برای بانکداری و خریدهای آنلاین است. همینطور دارای حفاظت وب کم و امکانات حفاظت از حریم شخصی است. مانند اکثر محصولات میان رده، دارای دیوار آتش و کنترل والدین است. همچنین یکی از مزیتهای خوبی که کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021  دارد این است که اثرات سیستمی کمی در زمان اسکن دارد و سرعت سیستم را کاهش نمیدهد.

نرخ  شناسایی بد افزار ها در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بر روی ویندوز 8 بهتر از ویندوز 7 بوده است، هر چند سازمانهای مستقلی همچون AV-TEST و AV-comparatives در اغلب آزمایشات خود نرخ شناسایی بد افزار در بسته های امنیتی کسپرسکی را 100% و یا نزدیک به 100% اعلام کرده اند. شرکت کسپرسکی در بسته امنیتی Kaspersky Internet Security، ویژگیهایی همچون: مدیریت پسورد ، تکه کننده فایل، پاکسازی ویندوز، رمزنگاری اطلاعات و قابلیت بک آپ گیری اتوماتیک را قرار نداده و این ویژگیها را در کاملترین بسته امنیتی خود یعنی  Kaspersky Total Security گنجانیده است. این در حالی است که برخی شرکتهای رقیب همین امکانات را در بسته اینترنت سکیوریتی خود نیز قرار داده اند.

حفاظت آنتی ویروس

موتور بدافزار کسپرسکی، هم حافظه در حال اجرای سیستم را برای بد افزار های شناخته شده بررسی میکند و هم رفتار کدهای ناشناخته را برای شناسایی فعالیت های مخرب تحلیل میکند. دیتابیس نرم افزار و نمایه  ها مرتبا به روز رسانی میشوند و حتی گاهی هر 15 یا 20 دقیقه یک بار عمل به روز رسانی انجام میشود.

Kaspersky Quick Scan

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی فاقد دکمه اسکن فوری در صفحه اصلی نرم افزار است و شما برای انجام عمل اسکن فوری میباست در ابتدا وارد پنجره اسکن شده و بعد، از آنجا نوع اسکن را انتخاب نمایید. این در حالیست که  اکثر رقبا دکمه اسکن فوری را در همان پنجره اصلی نرم افزارشان قرار داده اند.  در اسکن فوری یا Quick Scan یک اسکن سریع از آبجکتهایی که در هنگام بالا آمدن ویندوز لود میشوند انجام میشود. این نوع اسکن زمان زیادی نمیبرد زیرا فقط بخشهای مهم سیستمی اسکن میشوند.

همچنین از طریق گزینه Selective Scan شما میتوانید فایلی خاص و یا یک پوشه خاص را اسکن کنید.

از طریق External Device Scan نیز میتوانید دستگاه هایی که به سیستم وصل شده اند مانند هارد اکسترنال و یا فلش متصل به سیستم را اسکن نمود.

Kaspersky schedule Scan

همچنین میتوانید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 را برای عملیات اسکن زمانبندی کنید تا عمل اسکن در زمانهایی که سیستم مشغول نیست انجام شود. شما میتوانید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 را جهت انجام  اسکن سریع یا کامل به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، یا فقط یک روز از هفته یا آخر  هفته، تنظیم کنید. 

عملکرد امنیتی

برای ارزیابی عملکرد امنیتی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی از نتیجه آزمایشات سازمان مستقل آلمانی AV-TEST و همچنین سازمان مستقل اتریشی Av-comparatives استفاده کردیم. در ماه اکتبر تستی بر روی محصول Kaspersky Internet Security انجام شد که در این آزمایش، 100درصد بدافزارهای شایع را شناسایی کرد که بیشتر از متوسط صنعتی است. برنامه همچنین 100 درصد بد افزار های جدید را نیز شناسایی کرد که بالاتر از میانگین صنعتی ِ 96 درصد است. در تست جوئن سال 2021 توسط آزمایشگاه AV-Comparatives اتریش، رتبه شناسایی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 99.8 درصد بوده که به صورت گرد شده 100 درصد در نظر گرفته میشود.

Kaspersky AV-TEST

در تست شناسایی  غلط (False Positives) توسط آزمایشگاه AV-Comparatives در آگوست و سپتامبر 2021 هیچگونه شناسایی غلطی توسط کسپرسکی ثبت نشده است، این یعنی اینکه وقتی کسپرسکی میگوید مشکلی وجود دارد پس واقعا یک مشکلی هست. این در حالی است که برخی دیگر از آنتی ویروسها مانند Avast شناسایی  غلط بالایی دارند و این بدین معناست که به هشدارهایی که توسط اینگونه آنتی ویروسها صادر نمیشود نمیتوان اطمینان بالایی داشت.

Kaspersky False Positive


ویژگی های امنیتی

محصولات ضد ویروس کسپرسکی تنها محصولاتی هستند که مشخصا برای جلوگیری از بد افزار ها جهت دسترسی به وب کم طراحی شده است و در زمان استفاده شدن از وب کم به شما اطلاع میدهد. 

Kaspersky Safe Money


اگر به صورت آنلاین خرید میکنید یا از درگاه بانک استفاده میکنید، مرورگر سخت گیر پول امن کسپرسکی (Kaspersky SafeMoney) یک ضرورت برای تجارت انلاین شماست. همچنین یک صفحه کلید مجازی خیلی خوب وجود دارد که تمام کلیدهای فشرده شده را کدگذاری میکند تا از دزدیده شدن اطلاعات کارت اعتباری و یا اطلاعات پسورد شما توسط کیلاگرها جلوگیری شود.

kaspersky vulnerability scan


کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 یک اسکنر آسیب پذیری برای تشخیص ضعف در سایر برنامه های در حال اجرا در کامپیوتر دارد که 23 نقطه ضعف را در دستگاه  تست ما یافت که بیشتر در اینترنت اکسپلورر و ادوبی فلش پلیر بوده است. کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 میتواند تنظیمات مرورگر شما را نیز بررسی کند و موارد خطرناکی مثل یک ActiveX  بدون هویت را بیابد.

kaspersky privacy cleaner-b


پاک کننده حریم شخصی (Privacy Cleaner) در کسپرسکی یک سر و گردن از سایر رقبا بالاتر است. کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021، کوکی ها، لاگها و فایل های دانلود شده اخیر و سایر مواردی که ممکن است به حریم خصوصی شما تعرضی شود و یا هویت شما فاش بشود را جستجو میکند. زمانی که اسکن به پایان رسید برنامه به شما این امکان را میدهد که مواردی که میخواهید را پاک کنید. کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 ابزاری را نیز برای مقابله با باج افزار ها اضافه کرده است زیرا به تازگی باج افزار هایی در محیط اینترنت انتشار یافته و برای کاربران زیادی در سراسر دنیا مشکلات زیادی درست کرده است. این باج افزارها همانطور که از نامشان پیداست کارشان باج گیری از قربانیان نگون بخت است!!! این باج افزارها  معمولا بعد از ورود به سیستم قربانی، فایل های مهم کاربر را شناسایی و کدگذاری میکنند به نحوی که دیگر امکان باز کردن فایل مذبور وجود نخواهد داشت تا زمانیکه قربانی پولی را به عنوان باج به ناشر باج افزار پرداخت کند.

در پایان، کنترل والدین کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 میتواند فرزندان شما را از محتواهای مورد دار در اینترنت حفاظت کند و  سایت های مورد نظر را مسدود کند. کنترل والدین کسپرسکی نشان میدهد که بچه ها در چه جاهایی بوده اند و دسترسی آنها به برنامه های خاص مثل یک بازی بخصوص را میتوان مسدود کرد. همه چیز را میتوانید در قسمت schedule زمانبندی و تنظیم کنید و اعمال نفوذ داشته باشید.

بهینه ساز کارایی 

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی میتواند با جستجوی ایرادات موجود در تنظیمات ویندوز، مشکل یابی کرده و خرابی هایی که ممکن است بر اثر آسیب های مخرب ناشی از بدافزارها، باعث کند شدن رایانه شده باشد را برطرف کند. برای مثال میتواند بررسی کند که آیا درایوی برای اجرای خودکار فایلی خاص تنظیم شده است یا اینکه  زمان خاتمه سرویسی تغییر کرده است یا خیر.

kaspersky rescur disk


بیشتر شرکت های تولید کننده آنتی ویروس، دیسک نجات رایگان با قابلیت دانلود ارائه میدهند که میتواند سیستم را بعد از هجوم بدافزار ها تعمیر کند ولی معمولا این برنامه برای یافتن و استفاده کمی مشکل است. کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 کاری میکند تا ساخت و استفاده از این دیسک نجات آسان باشد، با لینکی به یکی از صفحات سایت کسپرسکی که دستورالعمل های دقیق چگونگی دانلود و نحوه ساخت دیسک نجات بر روی یک حافظه ی USB و یا یک دیسک نوری را در خود دارد. 

بخش Tools  یا ابزارهای کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 توجه ویژه ای به منابع سیستمی دارد و شامل نمودار حرارت برای CPU و میزان استفاده از دیسک ذخیره سازی و حافظه است که میتواند مشکلات مربوط به کارایی و آلودگی را پیدا و حل کند. همچنین دارای مانیتورینگ شبکه برای دانلود و آپلود بوده و لیستی از حملات خنثی شده در ماه گذشته را دارد.

اثرات سیستمی و کارایی سیستم

همانند سایر آنتی ویروس هایی که بررسی کردیم، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 را نیز بر روی لپ تاپ ASUS X555LA با سی پی یو Intel Core i3  ، 6 گیگ رم و 36 گیگابایت فایل در یک هارد 500 گیگا بایتی تست کردیم. با برنامه ی نصب شده کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 که البته در حال اسکن نبوده ، تست OpenOffice در 6 دقیقه و 54 ثانیه انجام شد.(تست شامل تطبیق 20،000 نام و آدرس در یک پایگاه داده). این زمان فقط 6 ثانیه طولانی تر از تست انجام شده قبل از نصب برنامه کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 بوده است. این نشان دهنده آن است که نصب بودن کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 تاثیر خاصی بر روی سرعت سیستم نمیگذارد.

Kaspersky Full Scan


 اسکن کامل اولیه کسپرسکی اینترنت سکیوریتی که تمام فایل های کامپیوتر را برای ارجاعات بعدی ایندکس میکند 2ساعت و 35 دقیقه به طول انجامید. این در حالی است که اسکن های کامل بعدی فقط 19 دقیقه و 2 ثانیه زمان برد که در حد وسط زمان اسکن محصولات مشابه است.

جدول اثرات سیستمی؛ کمتر بهتر است

Kaspersky System impact


کسپرسکی اینترنت سکیوریتی، اسکن سریع را در بخشهای اصلی سیستم  و اجزاء برنامه ها اسکن میکند مانند فایل های .sys, .dll , .exe این اسکن فقط در زمان 1 دقیقه و 21 ثانیه انجام شد. این اسکنر در پس زمینه کار میکند بنابراین شما میتوانید در زمان انجام اسکن از کامپیوتر خود استفاده کنید.

در زمان اسکن کامل، تست OpenOffice در زمان 8 دقیقه و 34 ثانیه انجام شد که 1 دقیقه و 40 ثانیه طولانی تر از قبل از اجرای اسکن کامل بوده است که نشان میدهد اسکن کامل، تاثیر کمی بر روی کارایی سیستم گذاشته است. 

در زمان اسکن سریع، تست OpenOffice در 7 دقیقه و 36 ثانیه انجام شد که 46 ثانیه طولانی تر از قبل از اجرای اسکن بوده است و در واقع 12 درصد بار اضافی  تولید کرده است که آمار خوبی محسوب میشود و نشان میدهد اسکن سریع نیز تاثیر کمی بر روی کارایی سیستم گذاشته است. 


واسط گرافیکی

در صفحه اصلی Kaspersky Internet Security 2021  در بخش بالا، تصویر یک مانیتور در فضایی سبز رنگ با چک مارک وجود دارد که به معنی خوب بودن اوضاع است. آیکون های بزرگی برای اسکن، به روز رسانی، پول امن و کنترل والدین وجود دارد. در همان فضای بالا گزینه ای با عنوانDetails  وجود دارد که با کلیک بر روی آن مواردی همچون، وضعیت لایسنس برنامه، تهدیدات اخیر، وضعیت به روز رسانی ها و وضعیت کامپوننتهای در حال اجرا را نمایش میدهد.

Kaspersky Additional Tools


 Additional Tools  شما را به قسمت ابزارهای اضافی میبرد که شامل مواردی چون حفظ حریم شخصی (Privacy Protection) و حالت برنامه های امن (Trusted Applications mode) است. میتوانید تنظیمات  برنامه را چک کرده و به قسمت کمک رسانی کسپرسکی (Kaspersky's help desk) وصل شوید. همچنین لینکی برای خرید محصولات مختلف کسپرسکی وجود دارد و خوشبختانه برنامه باگی برای تمدید اتوماتیک لایسنس هم ندارد. در همه صفحات هم تعداد روزهای باقیمانده از لایسنس آنتی ویروس، در گوشه پایین سمت راست نشان داده میشود.

Kaspersky consol


آیکون مدیریت کنسول، شما را به حساب MyKaspersky در وبسایت Kaspersky میبرد. در آنجا میتوانید  ببینید که چه دستگاه هایی پوشش داده میشود و جزئیات  لایسنس کنونی و فرصت خریدهای دیگر نیز موجود است. حفاظت ابری کسپرسکی (Kaspersky's Cloud Protection) ، برای به روز رسانی فوری تعاریف بدافزارها، شما را به شبکه ی امنیتی آنلاین کسپرسکی متصل میکند. ولی برای شرکت کردن در آن باید اجازه دهید تا کسپرسکی اطلاعاتی را درباره سیستم شما جمع آوری کند.

نصب و راه اندازی

بعد از دانلود آخرین نسخه Kaspersky Internet Security یک فایل 165 مگابایتی را بر روی سیستم خود نصب کردیم و لایسنس نرم افزار را وارد و حدود 20 ثانیه صبر کردیم تا از طرف سرورهای شرکت کسپرسکی تایید شود.

Kaspersky install


طی عملیات نصب، برنامه یک به روز رسانی 11 دقیقه ای را اجرا کرد و شروع به اسکن خودکار هارد نمود. زمان کل راه اندازی از شروع تا پایان 16 دقیقه و 24 ثانیه است که در مقایسه با سایر رقبا خوب بوده است. حتی برخی از رقبای کسپرسکی ساعت ها زمان برای راه اندازی اولیه صرف کرده اند زیرا بر اجرای اسکن کامل قبل از تکمیل فرآیند نصب تاکید دارند که امری وقت گیر و رنج آور است ولی کسپرسکی در اقدامی منطقی، اسکن را به بعد از تکمیل فرآیند نصب موکول کرده تا عملیات نصب در سریعترین زمان ممکن به پایان برسد.


نتیجه گیری پایانی:

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021  علاوه بر آنتی ویروس و ضد بدافزار بسیار عالی، ویژگی های خوبی نیز برای حفاظت از وب کم ، مرورگر امن برای خرید و بانکداری آنلاین و بسیاری از ویژگی های امنیتی دیگر برای ایمن سازی هویت شما دارد. کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021 میتواند سیستم را با کمترین اثرات سیستمی و بدون افت سرعت اسکن سریع کند. 

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2021  به خوبی از بد افزار های شناخته شده جلوگیری میکند و هیچ وقت به اشتباه فایل سالمی را آلوده اعلام نکرد. این در حالی است که برخی از رقبای کسپرسکی فایلهای سالم و بدون مورد را به اشتباه آلوده تشخیص میدهند و باعث سردرگمی و به دردسر انداختن کاربران خود میشوند.


محصولات مختلف شرکت کسپرسکی به طور منظم و در سالیان متعدد در تستهای مقایسه ای انجام شده توسط مراکز مستقل و نشریات معتبر آی تی، موفق به کسب جوایز و گواهینامه های معتبر شده است. در لیست زیر میتوانید این جوایز و گواهینامه ها را مشاهده نمایید.

June 2015


May 2015


February 2015


February 2015


February 2015


January 2015


January 2015


November 2014


August 2014


July 2014


July 2014


May 2014


April 2014


March 2014


March 2014


March 2014


January 2014


December 2013


August 2013


April 2013


February 2013


December 2012


December 2012


November 2012


October 2012


October 2012


October 2012


September 2012


September 2012


September 2012


September 2012


August 2012


August 2012


August 2012


August 2012


July 2012


June 2012


June 2012


June 2012


April 2012


April 2012


April 2012


February 2012


February 2012


January 2012


January 2012


January 2012


November 2011


October 2011


October 2011


July 2011


June 2011


July 2011


March 2011


February 2011


February 2011


December 2010


March 2010


February 2010


January 2010


December 2010


June 2010


October 2010


June 2010


May 2009


February 2009


February 2009


December 2009


February 2009


April 2008


April 2008


February 2008


February 2008


April 2008مورد نیاز برای تمامی دستگاه ها:
 • اتصال به اینترنت مورد نیاز است - برای فعالسازی نرم افزار ، دریافت آپدیتها و دسترسی به برخی ویژگیها
برای دسکتاپ ها و لپ تاپها با سیتم عامل ویندوز:
 • Approximately 480 MB free space on the hard drive
 • CD-ROM or DVD-ROM drive (for installation)
 • Microsoft® Internet Explorer® 81 or higher
 • Microsoft Windows® Installer 3.0 or higher
 • Microsoft .NET Framework 4 or higher
 • Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise (32-bit or 64-bit3)
 • Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 update (32-bit or 64-bit3)
 • Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise (32-bit or 64-bit3)
 • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate SP1 or higher (32-bit or 64-bit3)
 • Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate SP1 or higher (32-bit or 64-bit3)
  • Processor:1 GHz or higher
  • Memory (RAM): 1 GB (32-bit) or 2 GB (64-bit)
 • Microsoft Windows XP4 Home / Professional (32-bit) SP3 or higher / Professional (64-bit3) SP2 or higher
  • Processor: 800 MHz or higher
  • Memory (RAM): 512 MB
برای تب لت های با سیستم عامل ویندوز و پروسسور®Intel
 • Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise (32-bit or 64-bit3)
 • Microsoft Windows 8.1 / 8.1 Pro (64-bit3)
 • Microsoft Windows 8 / 8 Pro (64-bit3)
 • Minimum screen resolution: 1024x600

1- اگر شما از اینترنت اکسپلورر 8 استفاده نمایید، ما نمیتوانیم گارانتی کنیم که پورتال My Kaspersky و توابع مدیریت امنیت به درستی کار کند.

2- برای اطمینان از سازگاری نرم افزار آنتی ویروس کسپرسکی با ویندوز 10 از آخرین ورژن آنتی ویروس کسپرسکی که بر روی سایت کسپرسکی قرار گرفته است استفاده نمایید.

3- برخی از ویژگیها ممکن است تنها در سیستم عاملهای 32 بیتی کار کنند.

4- اگر شما از ویندوز ایکس پی با فایل سیستم FAT32 استفاده میکنید برنامه قادر به نصب نخواهد بود

کالاهای مرتبط

آخرین بازدیدها

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

تلگرام(آنلاین دائم در ساعات کاری): 09191991016

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 8 شب