محصولات تخفیف خورده امروز

خرید آنتی ویروس Kaspersky

خرید آنتی ویروس Kaspersky

راهنمای خرید آنتی ویروس Kaspersky

اگر تصمیم به خرید آنتی ویروس Kaspersky گرفته اید به شما تبریک میگوییم زیرا بهترین و قویترین آنتی ویروس جهان را انتخاب کرده اید. کسپرسکی در طی 10 سال گذشته همیشه رتبه اول و یا دوم قویترین آنتی ویروس جهان را کسب کرده است. در آخرین رده بندی جهانی آنتی ویروس‌ها که توسط سازمان مستقل AV-Comparatives منتشر شده نیز، کسپرسکی به عنوان قویترین آنتی ویروس جهان در سال 2023 انتخاب شد.

چنانچه قصد خرید آنتی ویروس‌  از جمله خرید آنتی ویروس Kaspersky را دارید  این مقاله میتواند تا حد زیادی در کاهش هزینه های مربوط به خرید آنتی ویروس برای شرکت و یا کسب و کارتان به شما کمک کند.

برخی افراد برای خرید آنتی ویروس Kaspersky و یا دیگر آنتی ویروس ها با توجه به دسته بندی آنتی ویروس‌ها اقدام به انتخاب محصول مورد نظرشان میکنند که این کار میتواند هزینه های این دسته از افراد را به دلیل انتخاب اشتباه به شدت بالا ببرد. ما در ادامه برای جلوگیری از گمراهی خریداران تفاوت این دسته بندی ها را برای شما عزیزان بازگو میکنیم تا متحمل هزینه های گزافی که شاید اصلا برای شرکت شما چنین هزینه ای ضروری نبوده باشد نشوید.

آنتی ویروس کسپرسکی به ۲ دسته آنتی ویروس های خانگی و سازمانی تقسیم میشوند و این دقیقا جاییست که باعث گمراهی افراد زیادی میشود زیرا به دلیل نوع نامگذاری و دسته بندی از طرف کمپانی کسپرسکی، گمان میکنند آنتی ویروس خانگی فقط برای مصارف خانگی یا فقط برای سیستم های خانگی قابل استفاده است و اگر برای یک شرکت و یا یک کسب و کار میخواهند آنتی ویروس تهیه کنند حتما باید به سراغ آنتی ویروس سازمانی بروند.

این اشتباه در انتخاب باعث میشود برخی شرکتها و یا کسب و کارها بدون هیچ دلیلی اقدام به تهیه آنتی ویروس سازمانی با قیمتهای بسیار بالا کنند در صورتیکه آنتی ویروس خانگی و سازمانی از نظر قدرت و امنیت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند اما از نظر قیمت تفاوت بسیار چشمگیری دارند و قیمت آنتی ویروس سازمانی بسیار بالاتر از آنتی ویروس خانگی میباشد.

همانطور که گفته شد آنتی ویروس‌های خانگی و سازمانی از نظر قدرت و امنیت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و نسخه های خانگی هم دقیقا مانند نسخه های سازمانی از سیستم شما در مقابل انوع ویروس، باج افزار، تروجان، جاسوس افزار و هر نوع بدافزاری محافظت میکند.

پس برای خرید آنتی ویروس Kaspersky این همه تفاوت قیمت بین آنتی ویروس‌های خانگی و سازمانی در چیست؟
در پاسخ باید گفت آنتی ویروس خانگی و سازمانی از نظر قدرت و امنیت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند اما آنتی ویروس سازمانی دارای برخی ویژگی ها هستند که ممکن است برای برخی سازمان‌ها و یا شرکت‌ها ضروری باشد و آنها مجبور به تهیه آنتی ویروس‌های سازمانی باشند. در زیر به تعدادی از این ویژگی‌ها اشاره میکنیم:

  • امکان نصب بر روی ویندوز های سرور یا کامپیوترهای سرور
  • امکان استفاده بر روی File Server و ISA Server و همچنین Mail Server
  • حفاظت ضدبدافزاری برای پلتفرم‌های SharePoint
  • پشتیبانی از اکتیو دایرکتوری، Microsoft Exchange ActiveSync و سرور MDM اپل
  • دارای کنسول مدیریت یکپارچه برای مدیریت ساده تر آنتی ویروس های تحت شبکه

حتما از توضیحات بالا متوجه شدید که ۹۹ درصد شرکت‌ها و کسب و کارها آنقدر بزرگ نیستند که دارای چنین شبکه های کامپیوتری پیشرفته ای باشند و اکثر کسب و کارها دارای چند سیستم کامپیوتری در یک شبکه معمولی ورک گروپ هستند و هیچ نیازی به آنتی ویروس سازمانی یا تحت شبکه که موارد فوق را پشتیبانی کند ندارند و میتوانند با خرید آنتی ویروس‌  ارزان قیمت خانگی از نهایت امنیت بهره مند شوند.

برای خرید آنتی ویروس Kaspersky توجه به این نکته ضروری است که نسخه های خانگی فقط مخصوص کامپیوترهای خانگی نیستند و میتوانید از آنها بر روی کامپیوترهای شرکتی و اداری نیز استفاده نمایید. البته در خرید آنتی ویروس Kaspersky برای کسب و کارتان توجه به این نکته ضروری است که نسخه های خانگی از ویندوز سرور پشتیبانی نمیکنند.

حال که برای خرید آنتی ویروس Kaspersky تفاوت بین دسته بندی ها را متوجه شدید در این بخش توضیحات مختصری درباره هر یک از محصولات شرکت کسپرسکی خدمتتان ارائه میدهیم:

خرید آنتی ویروس Kaspersky نسخه خانگی:

این دسته از آنتی ویروس های کسپرسکی بیشتر برای مصارف خانگی تولید شده اند ولی همانطور که در بخش‌های قبل توضیح داده شد از آنتی ویروس کسپرسکی نسخه خانگی میتوان بر روی هر کامپیوتر شخصی از جمله کامپیوترهای شرکت و یا اداره جات هم استفاده کرد.
تنها نکته ای که قبل از خرید آنتی ویروس Kaspersky نسخه خانگی برای شرکت‌تان باید به آن توجه کنید این است که آنتی ویروس کسپرسکی نسخه خانگی از ویندوز سرور پشتیبانی نمیکند.
حال بیایید به انواع مختلف آنتی ویروس های شرکت کسپرسکی نسخه خانگی بپردازیم:

Kaspersky Antivirus:

پایه ای ترین نسخه آنتی ویروس کسپرسکی، کسپرسکی آنتی ویروس است که با نام انگلیسی Kaspersky Antivirus عرضه میشود.
نکته ای که برای خرید آنتی ویروس Kaspersky باید به آن توجه کنید اینست که Kaspersky Antivirus فقط دارای ضروری ترین ویژگی های امنیتی است که کامپیوتر شما به آن نیاز دارد و امکان حفاظت از سیستم شما در محیط اینترنت را ندارد و نمیتواند از سیستم شما در برابر هکرها حفاظت کند.
Kaspersky Antivirus دارای ضد ویروس، ضد باج افزار، ضد تروجان، ضد جاسوس افزار است و در کل در مقابل هرگونه تهدیدات بدافزاری از سیستم شما محافظت میکند.
در هنگام خرید آنتی ویروس Kaspersky به این نکته توجه داشته باشید Kaspersky Antivirus با اینکه ضروریات را مرتفع میکند اما از بسیاری از ویژگی های امنیتی که در نسخه های دیگر آنتی ویروس کسپرسکی یعنی Kaspersky Internet Security و Kaspersky Total Security وجود دارد بی بهره است.

Kaspersky Internet Security:

Kaspersky Internet Security علاوه بر دارا بودن همه امکانات Kaspersky Antivirus ، امکانات و ماژول‌های امنیتی بسیار دیگری نیز دارد. برای مثال Kaspersky Internet Security دارای دیواره آتش دو طرفه میباشد. این دیواره آتش به قویترین شکل ممکن میتواند جلوی حملات هکری را بگیرد.
علاوه بر این‌ها، Kaspersky Internet Security دارای آنتی اسپم، آنتی فیشینگ و آنتی بنر هم هست. علاوه بر تمامی این‌ها کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای ماژول امنیتی Safe Money یا پول امن هم هست که در پرداخت های اینترنتی از هک شدن حساب های بانکی شما جلوگیری میکند.
پول امن یا Safe Money از ویژگیهای بسیار خوب کسپرسکی اینترنت سکیوریتی میباشد که از پول و دارایی های شما حفاظت میکند. آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اجازه نمیدهد حسابهای بانکی شما هک شود بنابراین برای خرید آنتی ویروس Kaspersky یکی از پیشنهادات ما نسخه Kaspersky Internet Security است تا با خیال راحت بتوانید در محیط اینترنت به تراکنش های مالیتان هم بپردازید.

Kaspersky Total Security:

Kaspersky Total Security علاوه بر دارا بودن همه امکانات Kaspersky Antivirus و همچنین Kaspersky Internet Security امکانات اضافه تری نیز دارد.
برای مثال Kaspersky Total Security دارای پسورد منیجر نیز میباشد. پسورد منیجر پسوردهای شما را به صورت کد شده در بخشی از نرم افزار نگهداری میکند و در زمانهای مورد نیاز آن ها را در سایتها و نرم افزارها به صورت اتوماتیک وارد میکند. پسورد منیجر در آنتی ویروس Kaspersky Total Security هم امنیت و هم سرعت ورود پسوردها را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد.
از دیگر امکانات Kaspersky Total Security میتوان به بک آپ گیری اتوماتیک اشاره کرد. Backup and Restore این امکان را در آنتی ویروس Kaspersky Total Security به شما میدهد تا فایل و یا فایلهای حیاتی خود را برای آنتی ویروس تعریف کنید و از Kaspersky Total Security بخواهید تا در زمان های خاص از آنها بک آپ تهیه کنید.
Kaspersky Total Security میتواند بک آپ را هم بر روی هارد و هم بر روی فضای وب در فضای ابری دروپ باکس نگهداری کند.
اگر قصد خرید آنتی ویروس Kaspersky و میخواهید کاملترین نسخه آنتی ویروس Kaspersky را خرید کنید Kaspersky Total Security بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

Kaspersky Internet Security for Android:

اگر قصد خرید آنتی ویروس Kaspersky برای گوشی اندرویدی‌تان را دارید باید به سراغ نسخه اندرویدی این آنتی ویروس بیایید.

آنتی ویروس اندرویدی شرکت کسپرسکی با عنوان Kaspersky Internet Security for Android را میتوان بهترین آنتی ویروس مخصوص اندروید نام نهاد.

Kaspersky Internet Security for Android علاوه بر اینکه از قدرت و امنیت بسیار بالایی برخوردار است و در تست های جهانی توانسته رتبه اول را در بین دیگر رقبای خودش به دست بیاورد دارای ویژگی ها و مزایای زیادی نیز میباشد.

Kaspersky Internet Security for Android دارای ویژگی های حفاظتی و ضد بد افزاری با قدرت بسیار بالا میباشد که میتواند هر دارنده دستگاه اندرویدی را به آرامش برساند.

Kaspersky Internet Security for Android دارای رتبه بسیار بالا در شناسایی بد افزارهای مخصوص اندروید است.

اگر قصد خرید آنتی ویروس Kaspersky برای گوشی اندرویدی‌تان را دارید قطعا Kaspersky Internet Security for Android بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

خرید آنتی ویروس Kaspersky نسخه سازمانی:

آنتی ویروس کسپرسکی نسخه سازمانی از تمامی ویندوزها از جمله ویندوز سرور نیز پشتیبانی میکند. ضمن اینکه نسخه های سازمانی شرکت کسپرسکی دارای کنسول مدیریت یکپارچه برای مدیریت ساده تر آنتی ویروس های تحت شبکه نیز میباشد.
نسخه های سازمانی کسپرسکی را میتوانید به ۲ صورت تهیه نمایید:

  • نسخه سازمانی برای سازمان های بزرگ

Kaspersky End Point Security
چنانچه دارای سازمان بزرگی هستید که در سازمان خود از ویندوز سرور از نوع DataCenter استفاده میکنید و دارای حداقل 10 کلاینت هم هستید میبایست یکی از نسخه های Kaspersky End Point Security را تهیه نمایید.

نسخه سازمانی مخصوص شرکت‌های کوچک

Kaspersky Small Office
چنانچه دارای سازمان یا شرکت کوچکی هستید که در شرکت خود از ویندوز سروی که از نوع DataCenter نباشد استفاده میکنید میبایست نسخه Kaspersky Small Office را تهیه نمایید.
نسخه Kaspersky Small Office را میتوانید به 2 صورت تهیه کنید:
نسخه کلاینت – سروری
فقط نسخه سرور و بدون کلاینت

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

تلگرام (آنلاین دائم در ساعات کاری): 09191991016

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 8 شب