تخفیف های امروز

فروش آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی

فروش آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی

آنتی ویروس های اورجینال کسپرسکی به 2 دسته آنتی ویروس های اورجینال خانگی و آنتی ویروس های اورجینال سازمانی و اداری تقسیم میشوند.

از نسخه های خانگی میتوانید بر روی کامپیوترهای شخصی ، لپ تاپها، کامپیوترهای خانگی، شرکتی و یا اداری استفاده نمایید و از نسخه های سازمانی اغلب برای ادارات و یا سازمانهایی با حداقل 10 سیستم تحت شبکه و حداقل یک ویندوز سرور استفاده میشود.

 

خرید

فروش

آنتی ویروس

اورجینال

کسپرسکی

در این بخش توضیحات مختصری درباره هر یک از محصولات آنتی ویروس کسپرسکی بر اساس دسته بندی آنها یعنی آنتی ویروس کسپرسکی نسخه خانگی و آنتی ویروس کسپرسکی نسخه سازمانی ارائه میدهیم:

آنتی ویروس کسپرسکی نسخه خانگی: این دسته از آنتی ویروس های شرکت کسپرسکی بیشتر برای مصارف خانگی تولید شده اند. البته از آنتی ویروس کسپرسکی نسخه خانگی میتوان بر روی هر کامپیوتر شخصی از جمله کامپیوترهای شرکت و یا اداره جات هم استفاده کرد. قبل از تهیه آنتی ویروس کسپرسکی نسخه خانگی باید این مورد را به یاد داشته باشید و به آن توجه کنید که آنتی ویروس کسپرسکی نسخه خانگی از ویندوز سرور پشتیبانی نمیکند. حال بیایید به انواع مختلف آنتی ویروس های شرکت کسپرسکی نسخه خانگی بپردازیم:

آنتی ویروس کسپرسکی با نام کسپرسکی آنتی ویروس - Kaspersky Antivirus:

اساسی ترین آنتی ویروس اورجینال شرکت کسپرسکی، کسپرسکی آنتی ویروس که با نام انگلیسی Kaspersky Antivirus 2016 عرضه میشود. آنتی ویروس اورجینال شرکت کسپرسکی یعنی کسپرسکی آنتی ویروس ، ضروری ترین ویژگی های امنیتی را برای کامپیوتر شما به ارمغان می آورد. توجه داشته باشید آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی با عنوان کسپرسکی آنتی ویروس با اینکه ضروریات را مرتفع میکند اما از بسیاری از ویژگی های امنیتی که در نسخه های دیگر آنتی ویروس های اورجینال کسپرسکی یعنی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی توتال سکیوریتی وجود دارد بی بهره است.

آنتی ویروس کسپرسکی با نام کسپرسکی اینترنت سکیوریتی - Kaspersky Internet Security:

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی علاوه بر دارا بودن همه امکانات کسپرسکی آنتی ویروس امکانات اضافه تری نیز دارد. برای مثال آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای دیواره آتش دو طرفه میباشد. این دیواره آتیش باعث میشود تا آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی جلوی حملات هکری را بگیرد. علاوه بر این آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دارای آنتی اسپم، آنتی فیشینگ، آنتی بنر هم هست. کسانیکه آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی خرید میکنند میتوانند از ویژگی کنترل والدین نیز برای مانیتور کردن رفتارهای فرزندان خود در اینترنت نیز بهره ببرند. علاوه بر امکانات خوب آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی که تا به اینجا به آنها اشاره شد کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اورجینال دارای ویژگی پول امن نیز هست. پول امن از ویژگیهای خوب آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی میباشد که از پول و دارایی های شما حفاظت میکند. آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اجازه نمیدهد حسابهای بانکی شما هک شود بنابراین با خرید آنتی ویروس کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اورجینال با خیال راحت در محیط اینترنت به تراکنش های مالی بپردازید.

آنتی ویروس کسپرسکی با نام کسپرسکی توتال سکیوریتی - Kaspersky Total Security:

آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی علاوه بر دارا بودن همه امکانات آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی آنتی ویروس و همچنین آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی امکانات اضافه تری نیز دارد. برای مثال آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی دارای پسورد منیجر نیز میباشد. پسورد منیجر آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی پسوردهای شما را به صورت کد شده و بسیار امن در بخشی از نرم افزار نگهداری میکند و در زمانهای مورد نیاز آن ها را در سایتها و نرم افزارها به صورت اتوماتیک وارد میکند. پسورد منیجر آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی هم امنیت و هم سرعت ورود پسوردها را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد.از دیگر امکانات آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی میتوان به بک آپ گیری اتوماتیک اشاره کرد. Backup and Restore این امکان را در آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی به شما میدهد تا فایل و یا فایلهای حیاتی خود را برای آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی تعریف کنید و از آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی بخواهید تا در زمان های خاص از آنها بک آپ تهبه کنید. آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی میتواند بک آپ را هم بر روی هارد و هم بر روی فضای وب که از دروپ باکس استفاده میشود تهیه کند.

آنتی ویروس کسپرسکی با نام کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید - Kaspersky Internet Security for Android:

آنتی ویروس اورجینال شرکت کسپرسکی با عنوان کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید را میتوان بهترین آنتی ویروس مخصوص اندروید نام نهاد.آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید دارای ویژگی ها و مزایای زیادی میباشد. در اینجا به چند ویژگی آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید میپردازیم.آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید دارای ویژگی های حفاظتی و ضد بد افزاری با قدرت بسیار بالا میباشد که میتواند هر دارنده دستگاه اندروید را به آرامش برساند. آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید دارای رتبه بسیار بالا در شناسایی بد افزارهای مخصوص اندروید است.

آنتی ویروس کسپرسکی نسخه سازمانی: این دسته از آنتی ویروس های شرکت کسپرسکی برای شرکتها، سازمانها و اداره جات تولید شده اند. آنتی ویروس کسپرسکی نسخه سازمانی از تمامی ویندوزها از جمله ویندوز سرور نیز پشتیبانی میکند. ضمن اینکه نسخه های سازمانی شرکت کسپرسکی دارای ادمین کیت مدیریتی نیز جهت مدیریت مرکزی ساده نیز میباشد.

خرید, فروش, آنتی ویروس, اورجینال, کسپرسکی

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

تلگرام(آنلاین دائم در ساعات کاری): 09191991016

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 8 شب