تخفیف های امروز

فروش آنتی ویروس اورجینال سیمانتک ( نورتون )

فروش آنتی ویروس اورجینال سیمانتک ( نورتون )

آنتی ویروس های اورجینال شرکت سیمانتک به 2 دسته آنتی ویروس های اورجینال خانگی و آنتی ویروس های اورجینال سازمانی و اداری تقسیم میشوند.

از نسخه های خانگی میتوانید بر روی کامپیوترهای شخصی ، لپ تاپها، کامپیوترهای خانگی، شرکتی و یا اداری استفاده نمایید و از نسخه های سازمانی اغلب برای ادارات و یا سازمانهایی با حداقل 10 سیستم تحت شبکه و حداقل یک ویندوز سرور استفاده میشود.

از نسخه های خانگی میتوانید بر روی کامپیوترهای شخصی ، لپ تاپها، کامپیوترهای خانگی، شرکتی و یا اداری استفاده نمایید و از نسخه های سازمانی اغلب برای ادارات و یا سازمانهایی با حداقل 10 سیستم تحت شبکه و حداقل یک ویندوز سرور استفاده میشود. 

خرید

فروش

آنتی ویروس

اورجینال

نورتون سیمنتک

شرکت سیمنتک با تولید آنتی ویروس معروف خود یعنی نورتون آنتی ویروس یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه تولید آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی میباشد. این آنتی ویروس را میتوان پدر تمامی آنتی ویروس های موجود در بازار دانست زیرا قدمت این آنتی ویروس از دیگر آنتی ویروس ها بیشتر است.

در این بخش توضیحات مختصری درباره هر یک از محصولات آنتی ویروس نورتون سیمنتک بر اساس دسته بندی آنها یعنی آنتی ویروس نورتون سیمنتک نسخه خانگی و آنتی ویروس نورتون سیمنتک نسخه سازمانی ارائه میدهیم:

آنتی ویروس نورتون سیمنتک با نام نورتون سکیوریتی استاندارد - Norton Security Standard:

نورتون سکیوریتی نسخه استاندارد امکانات زیر را برای شما فراهم می آورد. نورتون سکیوریتی استاندارد حفاظت بلادرنگ در برابر ویروس ها و تروجان های موجود و در حال ظهور را برایتان فراهم می آورد. نورتون سکیوریتی استاندارد حفاظت جامع که نمیتوانید از آنتی ویروس های رایگان و یا سیستم عامل رایانه خود دریافت کنید. را به شما ارائه میدهد. نورتون سکیوریتی استاندارد حفاظتی بهتر و سریعتر نسبت به دیگر محصولات برایتان به ارمغان می آورد. نورتون سکیوریتی استاندارد به شما کمک می کند دستگاه های خود را در برابر ویروسها ایمن نگه دارید .

آنتی ویروس نورتون سیمنتک با نام نورتون سکیوریتی دلوکس- Norton Security Delux:

آنتی ویروس نورتون سکیوریتی دلوکس امکانات زیر را برای شما فراهم می آورد:آنتی ویروس نورتون سکیوریتی دلوکس محافظت از، مکینتاش، اندروید و دستگاه های IOS شما با یک اشتراک واحد را برایتان فراهم می آورد. آنتی ویروس نورتون سکیوریتی دلوکس محافظت از هویت و معاملات آنلاین شما به عمل می آورد. آنتی ویروس نورتون سکیوریتی دلوکس هشدار در مورد برنامه های خطرناک اندرویدی قبل از آنکه شما آنها را دانلود کنید به شما میدهد.آنتی ویروس نورتون سکیوریتی دلوکس حافظت بهتر و سریعتر نسبت به دیگر رقبا فراهم میکند.آنتی ویروس نورتون سکیوریتی دلوکس شامل ضمانت 100٪ شرکت سیمانتک بازگشت پول است.

آنتی ویروس نورتون سیمنتک با نام نورتون سکیوریتی پرمیوم- Norton Security Premium:

نورتون سکیوریتی پرمیوم پشتیبان گرفتن از اطلاعات مهم شما را آسان کرده است. نورتون سکیوریتی پرمیوم محافظت از فایل ها و اسناد مهم شما در برابر خرابی هارد دیسک و حتی باج افزارها میکند. نورتون سکیوریتی پرمیوم به صورت خودکار عکس ها، موزیک ها، فیلم و اسناد شما و آنهایی را که میخواهید در کامپیوتر پشتیبان بگیرید پیدا و به طور قطع در کلود ذخیره می کند. نورتون سکیوریتی پرمیوم پشتیبان گیری با 25 گیگابایت حجم و قابلیت ارتقا راحت و با قیمتی استثنایی تا به امروز اینچنین راحت نبوده است. نورتون سکیوریتی پرمیوم به شما کمک می کند تا به صورت آنلاین از فرزندانتان محافظت کنید تا آنها بتوانند به صورت امن در اینترنت کاوش کنند. بچه ها را در محیط آنلاین ایمن نگه داشتن، پایان دادن به آزادی آنها نیست بلکه باید آن را آغاز یک گفتگوی آزاد در مورد ایجاد عادات هوشمند و سالم نامید. نورتون سکیوریتی پرمیوم این امر را برایتان محقق میکند. نورتون سکیوریتی پرمیوم به شما کمک می کند تا اکتشاف آنلاین ایمنی را داشته باشید. نورتون سکیوریتی پرمیوم کمک می کند از فرزندان خود در برابر به اشتراک گذاری و ایجاد تعادل در صرف زمان، جهت استفاده از دستگاه هایشان نظارت کنید. استفاده آسان از نورتون سکیوریتی پرمیوم این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید فعالیت های فرزندان خود را در یک نگاه و یا توسط ایمیل هشدار ببینید ، بنابراین شما متوجه می شوید که چه زمانی برای صحبت کردن بهتر است.

خرید, فروش, آنتی ویروس, اورجینال, سیمانتک, نورتون

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

تلگرام(آنلاین دائم در ساعات کاری): 09191991016

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 8 شب