تخفیف های امروز

فروش آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر

فروش آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر

از ابتدای سال  2022 شرکت Bitdefender کشور ایران را تحریم کرده و  اجازه فعال سازی و بروزرسانی آنتی ویروس های این شرکت را در کشور ایران نمیدهد، به همین دلیل فروش آنتی ویروس های شرکت بیت دیفندر از این تاریخ به بعد متوقف شده است.

 

خرید

آنتی ویروس

اورجینال

بیت دیفندر

در این بخش توضیحات مختصری درباره هر یک از محصولات آنتی ویروس بیت دیفندر بر اساس دسته بندی آنها یعنی آنتی ویروس بیت دیفندر نسخه خانگی و آنتی ویروس بیت دیفندر نسخه سازمانی ارائه میدهیم:

آنتی ویروس بیت دیفندر نسخه خانگی: این دسته از آنتی ویروس های شرکت بیت دیفندر بیشتر برای مصارف خانگی تولید شده اند. البته از آنتی ویروس بیت دیفندر نسخه خانگی میتوان بر روی هر کامپیوتر شخصی از جمله کامپیوترهای شرکت و یا اداره جات هم استفاده کرد. قبل از تهیه آنتی ویروس بیت دیفندر نسخه خانگی باید این مورد را به یاد داشته باشید و به آن توجه کنید که آنتی ویروس بیت دیفندر نسخه خانگی از ویندوز سرور پشتیبانی نمیکند. حال بیایید به انواع مختلف آنتی ویروس های شرکت بیت دیفندر بپردازیم:

آنتی ویروس بیت دیفندر با نام بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس - Bitdefender Antivirus Plus:

آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس را میتوان کاملترین نرم افزار حفاظتی از نسخه های آنتی ویروس به حساب آورد. همانطور که میدانید اکثر آنتی ویروس های اورجینال موجود در بازار دارای حداقل امکانات برای حفاظت از سیستم های کامپیوتری به حساب آورد اما در این بین آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس نسبت به نسخه آنتی ویروس دیگر رقبا از جمله آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی و همچنین آنتی ویروس اورجینال نود32 دارای امکاناتی به مراتب بیشتر میباشد. امکانات آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس را میتوان به راحتی در حد امکانات آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دانست.

آنتی ویروس بیت دیفندر با نام بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی - Bitdefender Internet Security:

آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی را میتوان یکی از بهترین و قوی ترین آنتی ویروس های اورجینال دانست. این آنتی ویروس اورجینال توانسته با موتور اسکن بسیار قدرتمند یکی از بهترین موتورهای اسکن در بین آنتی ویروس های اورجینال جهان باشد. در تستهایی که توسط مراکز مستقل آزمایشگاهی از جمله av-comparatives و av-test منتشر شده است قدرت آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی در شناسایی ویروس ها جز بالاترین رتبه ها بوده است. بنابراین اگر قصد تهیه آنتی ویروس اورجینالی با قدرت شناسایی بالا را دارید در انتخاب آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی شک نکنید.آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی علاوه بر اینکه قدرت بالایی در شناسایی ویروس ها و همچنین حذف نرم افزار های مخرب از سیستم دارد جالب است بدانید آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی اثرات سیستمی کمی هم بر روی سیستم شما میگذارد.

آنتی ویروس بیت دیفندر با نام بیت دیفندر توتال سکیوریتی - Bitdefender Total Security:

آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر توتال سکیوریتی را میتوان یکی از بهترین و قوی ترین آنتی ویروس های اورجینال دانست. این آنتی ویروس اورجینال توانسته با موتور اسکن بسیار قدرتمند یکی از بهترین موتورهای اسکن در بین آنتی ویروس های اورجینال جهان باشد. در تستهایی که توسط مراکز مستقل آزمایشگاهی از جمله av-comparatives و av-test منتشر شده است قدرت آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر توتال سکیوریتی در شناسایی ویروس ها جز بالاترین رتبه ها بوده است. بنابراین اگر قصد تهیه آنتی ویروس اورجینالی با قدرت شناسایی بالا را دارید در انتخاب آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر توتال سکیوریتی شک نکنید.آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر توتال سکیوریتی علاوه بر اینکه قدرت بالایی در شناسایی ویروس ها و همچنین حذف نرم افزار های مخرب از سیستم دارد جالب است بدانید آنتی ویروس اورجینال بیت دیفندر توتال سکیوریتی اثرات سیستمی کمی هم بر روی سیستم شما میگذارد.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

تلگرام (آنلاین دائم در ساعات کاری): 09191991016

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 8 شب