تخفیف های امروز

فروش آنتی ویروس اورجینال اف سکیور

فروش آنتی ویروس اورجینال اف سکیور

آنتی ویروس های اورجینال آویرا به 2 دسته آنتی ویروس های اورجینال خانگی و آنتی ویروس های اورجینال سازمانی و اداری تقسیم میشوند.

از نسخه های خانگی میتوانید بر روی کامپیوترهای شخصی ، لپ تاپها، کامپیوترهای خانگی، شرکتی و یا اداری استفاده نمایید و از نسخه های سازمانی اغلب برای ادارات و یا سازمانهایی با حداقل 10 سیستم تحت شبکه و حداقل یک ویندوز سرور استفاده میشود.

خرید

فروش

آنتی ویروس

اورجینال

اف سکیور

در این بخش توضیحات مختصری درباره هر یک از محصولات آنتی ویروس اف سکیور بر اساس دسته بندی آنها یعنی آنتی ویروس اف سکیور نسخه خانگی و آنتی ویروس اف سکیور نسخه سازمانی ارائه میدهیم:

آنتی ویروس اف سکیور نسخه خانگی: این دسته از آنتی ویروس های شرکت اف سکیور بیشتر برای مصارف خانگی تولید شده اند. البته از آنتی ویروس اف سکیور نسخه خانگی میتوان بر روی هر کامپیوتر شخصی از جمله کامپیوترهای شرکت و یا اداره جات هم استفاده کرد. قبل از تهیه آنتی ویروس اف سکیور نسخه خانگی باید این مورد را به یاد داشته باشید و به آن توجه کنید که آنتی ویروس اف سکیور نسخه خانگی از ویندوز سرور پشتیبانی نمیکند. حال بیایید به انواع مختلف آنتی ویروس های شرکت اف سکیور بپردازیم:

آنتی ویروس اف سکیور با نام اف سکیور آنتی ویروس - F-Secure Antivirus:

آنتی ویروس اف سکیور از PC و Mac در برابر نرم افزارهای مخرب پیشرفته محفاظت می کند. شما باید یک نرم افزار تشخیص پیشرفته بر روی سیستم خود داشته باشید تا از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات جدید و پیچیده محافظت کند. آنتی ویروس اف سکیور برای PC و Mac، سیستم شما را در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، ایمیل های آلوده و سایر نرم افزارهای مخرب امن نگه می دارد. آنتی ویروس اف سکیور به روز رسانی خودکار و پاسخ در زمان واقعی (real time) سریعترین راه محافظت را در برابر همه تهدیدات جدید تضمین می کند. نصب آنتی ویروس اف سکیور برای PC و Mac آسان است و سرعت کامپیوتر شما را کاهش نمی دهد. با آنتی ویروس اف سکیور میتوانید از امنیت سیستم خود اطمینان حاصل کنید.

آنتی ویروس اف سکیور اینترنت سکیوریتی که جایزه های فراوانی را نصیب خود کرده است به شما اجازه می دهد بدون هیچ گونه نگرانی از کامپیوتر خود برای گشت و گذار در وب، فروشگاه آنلاین، و استفاده از بانکداری اینترنتی استفاده کنید. آنتی ویروس اف سکیور اینترنت سکیوریتی به صورت خودکار رایانه های شخصی شما را در برابر نرم افزارهای مخرب، هکرها، و سارقان هویت ایمن می سازد. آنتی ویروس اف سکیور اینترنت سکیوریتی هر زمان که وارد اینترنت شوید می توانید معاملات بانکی خود را با بانکداری امنیتی تضمین کنید و تصمیم بگیرید که فرزندان شما چه مطالبی را اجازه دارند ببینند. آنتی ویروس اف سکیور اینترنت سکیوریتی شما را در برابر تهدیدات آنلاین کنونی و آینده محافظت می کند. نصب آنتی ویروس اف سکیور اینترنت سکیوریتی سریع و استفاده از آن ساده می باشد و سرعت کامپیوتر شما را کند نمی کند. هنگامی که شما آنتی ویروس اف سکیور اینترنت سکیوریتی را نصب کنید، این نرم افزار کامپیوتر شخصی شما را پاک سازی می کند و شما فورا بهبود عملکرد سیستم خود را متوجه می شوید. با نصب آنتی ویروس اف سکیور اینترنت سکیوریتی شما همچنین دارای سرچ اف سکیوریتی (F Secure Search) می شوید که برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شما، نتایج جستجوی را به صورت پیش نمایش نشان می دهد

خرید, فروش, آنتی ویروس, اورجینال, آویرا

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

تلگرام(آنلاین دائم در ساعات کاری): 09191991016

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 8 شب