آنتی ویروس اورجینال Kaspersky Endpoint Security for Business | Select

آنتی ویروس اورجینال Kaspersky Endpoint Security for Business | Select

تولیدکننده: کسپرسکی
مدل کالا: Kaspersky Endpoint Security for Business | Select
موجودی: ناموجود
4,800,000 تومان
-+

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

Kaspersky Endpoint Security for Business | Select

حفاظت از اندپوینت ها، کنترل و تامین امنیت تلفن همراه


امنیت پیشرفته برای ایستگاه های کاری و فایل سرورها

امنیت چند لایه تلفن همراه و مدیریت آنها

اپلیکیشن کنترل، دیوایس کنترل و وب کنترل

کنسول متمرکز مدیریت برای تمام عملکردهااطلاعات فنی:


ویژگیها:

امنیتی در سطح جهانی برای تمام اندپوینت های شما از جمله لپ تاپ ها، کامپیوترهای رومیزی، فایل سرورها و دستگاه های تلفن همراه.


حفاظت از سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مک دسکتاپ و لپ تاپ :

ارائه امنیت چند لایه:

آخرین موتور ضد بد افزار Kaspersky Endpoint Security for Business | Select

 امنیتی که بر مبنای سیگنیچر (امضا) است، به علاوه آنالیز های اکتشافی و رفتاری، و تکنولوژی هایی که کلود در آن ها دست داشته را با هم ادغام می کند تا از بیزنس شما در برابر تهدیدات شناخته شده، نا شناخته و پیشرفته محافظت کند. این ویژگی می تواند از ترکیب دسکتاپ و لپ تاپ مک، لینوکس و ویندوز محافظت کند.

.


به روز رسانی امنیتی موثرتر:

به دلیل اینکه مجرمان سایبری مکرراً بدافزار های بیشتر و پیچیده تری منتشر می کنند، کسپرسکی آپدیت های دیتابیسی بیشتری نسبت به تولید کنندگان دیگر نرم افزار های امنیتی به شکل پیوسته در دسترس قرار می دهد. علاوه بر این، کسپرسکی از تکنولوژی های امنیتی چند گانه پیشرفته استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که ردیابی بد افزار ها با سرعتی بهبودیافته ارائه کرده است و همزمان حجم آپدیت ها را کاهش داده تا شما بتوانید از پهنای باند ارتباطاتی بیشتری برای کارهای دیگر خود استفاده کنید. 


حفاظت در برابر تهدیدات شناخته شده، نا شناخته و پیشرفته:

زمانی که یک آیتم بد افزار در جهان منتشر می شود برای مدتی همه چیز در برابر خطر زیادی قرار می گیرد. برای ارائه محافظت بی وقفه در برابر این تهدیدات تکنولوژی های کسپراسکای لب و مرکز اطلاعات تهدیدات به صورت پیوسته در حال رشد هستند تا این اطمینان حاصل شود که بیزنسس کاربران حتی در برابر تهدیدات جدید و پیچیده در امنیت کامل به سر می برد.


کشف رفتار های مشکوک:

هر زمان که برنامه ای بر روی کامپیوتر شما اجرا شود ماژول System Watcher (نگهبان سیستم) رفتار برنامه را تحت نظر می گیرد. اگر رفتار مشکوکی از این نرم افزار دیده شود سیستم واچر به صورت اتوماتیک نرم افزار را از کار می اندازد. به این خاطر که سیستم واچر شرح روزانه پویایی از سیستم عامل رجیستری و موارد دیگر را نگه می دارد این برنامه همچنین به صورت خودکار اثرات مخربی که قبل از بلاک شدن نرم افزار اتفاق افتاده اند را به عقب بر می گرداند.


حفاظت در برابر اکسپلویت ها (سودجویی):

تکنولوژی ابتکاری Automatic Exploit Prevention (جلوگیری از سودجویی به صورت خودکار) ضمانت می کند که بدافزار ها نمی توانند از آسیب پذیر بودن سیستم عامل و یا نرم افزار هایی که در شبکه شما اجرا می شوند سوء استفاده کنند. AEP مخصوص کنترل نرم افزار هایی است که پی دی پی مورد حمله قرار گرفته اند مانند ادوب ریدر اینترنت اکسپلورر مایکروسافت آفیس جاوا و موارد دیگر تا لایه محافظی اضافه ای برای نظارت به عمل آورد و از آن ها در برابر تهدیدات ناشناخته محافظت کند.


کنترل برنامه ها و اتصال به اینترنت:

فعالیت برخی نرم افزارها حتی اگر برای صدمه رساندن نباشند ممکن است بسیار پر خطر باشد. در چنین مواردی پیشنهاد می شود که این فعالیت ها محدود شوند. HostBased Intrusion Prevention System=HIPS (سیستم محافظتی بر مبنای هاست) فعالیت های نقطه پایانی را طبق سطح اعتماد (Trust Level)  که برای نرم افزار ها طراحی شده است محدود می کند. HIPS با فایروال شخصی در سطح برنامه ای همکاری می کند و با این کار فعالیت های شبکه را نیز محدود می نماید.


 بلاک کردن حملات شبکه ای:

تکنولوژی Network attack Blocker (مسدود کننده حملات شبکه ای) فعالیت های مشکوک شبکه شرکت شما را بازرسی و نظارت می کند و به شما اجازه می دهد که چگونگی پاسخ گویی سیستم شما هنگام مشخص شدن رفتار مشکوک را از قبل تنظیم کنید.


استفاده از قدرت کلود برای امنیتی بهتر:

بیزنس شما نیز به همراه میلیون ها نفر کاربر به Kaspersky Security Network (KSN)  (امنیت شبکه کسپراسکای) که مبنای آن کلود می باشد این اجازه را می دهند که رفتار مشکوک در کامپیوتر خود را دریافت کند تا بتواند از مزایای امنیت ارتقاء یافته در برابر آخرین ورژن بدافزار ها استفاده کند. این جریان داده ها در زمان واقعی به مشتریان این اطمینان را می دهد که می توانند از پاسخ سریع در مواجه با حملات جدید سود ببرند و می تواند وقوع موارد مثبت جعلی (False Positives)  را به حد اقل برساند. 


*تمامی ویژگی ها برای تمامی پلتفورم ها قابل اجرا نمی باشند.


محافظت از فایل سرور های شما:

امنیت محیط های نا هماهنگ:

کسپرسکی که جوایز بسیاری را در زمینه امنیت برده است از فایل سرورهایی که در سیستم عامل های ویندوز لینوکس یا FreeBSD  اجرا می شوند محافظت می کند. پروسه اسکن های بهینه شده به کمترین اثر بر اجرای سرورهای شما کمک می کند. کسپرسکی علاوه بر محافظت از سرورهای گروهی از ترمینال های سرور های ماکروسافت و سیتریکس نیز حمایت می کند.


تضمین امنیت قابل اعتماد:

اگر در یکی از فایل سرور های شما ایرادی ایجاد شود تکنولوژی های امنیتی کسپرسکی زمانی که فایل سرورها ریستارت می شوند دوباره اجرا می شوند.


افزایش قابلیت مدیریت :

هر دقیقه ای که شما بر روی مدیریت کردن و همچنین تنظیم گزارشات صرف کردید می توانست مدت زمانی باشد که برفعالیت های مهم تری به شکل استراتژیک سرمایه گذاری کنید. به همین دلیل کسپرسکی کنسول متمرکزی ارائه داده که به شما این توانایی را می دهد امنیت تمامی اندپوینت های خود را اعم از فایل سرورها ترمینال های کامپیوتر و دستگاه های قابل حمل مدیریت کنید و به وسیله آن گزارشاتی با جزئیات کامل تنظیم بنمایید.


حفاظت از دستگاه های موبایل:

امنیت موبایل بسیار قوی:

با ترکیب تکنولوژی های فوق پیشرفته کسپرسکی می تواند شما را از جدیدترین تهدیدات در امان نگه دارد. آنتی فیشینگ از شما در برابر وبسایت هایی که اطلاعات و هویت را می دزدند محافظت می کند و آنتی اسپم به شما کمک می کند تا از تماس ها و پیغام های ناخواسته دوری کنید. ابزار های کنترل انعطاف پذیر به شما اجازه می دهد که اپلیکیشن های غیر مجاز را بلاک و از ورود به وبسایت های خطرناک جلوگیری کنید. روتینگ و ورود غیر مجاز به سیستم به شکل خودکار کشف می شوند و تمامی دستگاه ها بلاک می شوند.


جداسازی داده های شرکت از داده های شخصی:

فن آوری "app wrapping" کسپرسکی اجازه می دهد تا شما بسته های مخصوصی در هر دستگاه نصب کنید. برنامه های شرکت در این بسته ها ذخیره و  کاملا از اطلاعات شخصی کاربر  جدا می شوند. شما می توانید برای تمام داده های کانتینری رمزگذاری کنید و از  کپی/ پیست شدن داده های در خارج از بسته جلوگیری کنید.  به علاوه شما می توانید قبل از گذاشتن برنامه های کاربردی در کانتینر ها و اجرای آن ها در خواست مجوز کاربر اضافی بدهید. اگر یک کارمند بیزنس شما را ترک کند  ویژگی وایپ از راه دور به شما امکان حذف کانتینر های شرکت  بدون حذف اطلاعات شخصی صاحب دستگاه و تنظیمات را می دهد.


پشتیبانی از پلت فورم های MDM رایج:

با بهبود قابلیت مدیریت دستگاه تلفن همراهMDM) )  به راحتی از طریق یک رابط واحد می توان پالسی های MDM را به صورت گروهی یا انفرادی به Microsoft Exchange ActiveSync و دستگاه های iOS MDM اعمال کرد. Support for Samsung KNOX امکان مدیریت تنظیمات مختلف برای دستگاه های سامسونگ را برای شما فراهم می آورد.


قفل کردن پاک کردن و مکان یابی دستگاه های گم شده:

ویژگی های امنیتی که از راه دور اجرا می شوند به محافظت از اطلاعات شرکت بر روی دستگاه های گم شده کمک می کند. مدیران و کاربران می توانند دستگاه را قفل، اطلاعات شرکت را حذف و محل دستگاه را پیدا کنند.اگر یک دزد سیم کارت را عوض کند ویژگی "SIM Watch"  کسپرسکی شماره تلفن جدید را برای شما می فرستد،  بنابراین شما هنوز هم می توانید ویژگی های ضد سرقت را اجرا کنید. پشتیبانی از گوگل کلود مسیج( GCM) کمک می کند تا اطمینان حاصل شود گوشی های آندروید دستورات ضد سرقت را به سرعت دریافت می کنند.


 پورتال سلف سرویس :

پورتال سلف سرویس های ویژه کسپرسکی فعال سازی دستگاه های تلفن همراه شخصی بر روی شبکه شرکت ها را آسان می کند. علاوه بر آن، این پورتال به کاربران امکان دسترسی از راه دور به ویژگی های کلیدی ضد سرقت را می دهد به طوری که کاربران می توانند به سرعت به گم شدن دستگاه خود واکنش نشان دهند و از خطر از دست دادن داده ها در امان باشند.


کاهش بار بر روی ادمین های  IT:

یک کنسول متمرکز به شما امکان مدیریت دستگاه های قابل حمل  و امنیت آنها  را می دهد و اعمال پالسی های سازگار در سراسر سیستم عامل های مختلف قابل حمل را آسان می سازد. علاوه بر این وب کنسول کسپرسکی اجازه می دهد تا شما دستگاه های قابل حمل و امنیت آنها و به علاوه امنیت دیگر اندپوینت ها را از هر نقطه که می توانید آنلاین شوید مدیریت کنید.


* برخی از ویژگی های موجود، بعضی از پلت فورم های سیستم های قابل حمل را پشتیبانی نمی کند.


کنترل برنامه های کاربردی دستگاه ها و دسترسی به اینترنت:

لیست سفید پویا  برای تکمیل امنیت:

اپلیکیشن کنترل کسپرسکی جامع ترین برنامه اجرایی است. کسپرسکی تنها فروشنده محصولات امنیتی است که در ایجاد آزمایشگاه لیست سفید مختص به خود که برنامه های کاربردی را برای خطرات امنیتی چک می کند سرمایه گذاری کرده است. پایگاه داده برنامه های وایت لیست کسپرسکی بیش از 1.3  میلیارد فایل  منحصر به فرد در خود دارد  و با بیش از 1 میلیون فایل در روز رشد روزافزون دارد. اپلیکیشن کنترل و داینامیک وایت لیستینگ (کنترل برنامه ها و لیست سفید پویا) باعث می شود شما پالسی پیش فرض رد کردن، که تمام برنامه های کاربردی به جز آنهایی که در لیست سفید خود دارید بلاک می کند را به راحتی اجرا کنید. اگر شما به دنبال معرفی یا آپدیت پالسی پیش فرض هستید حالت آزمایشی جدید کسپرسکی اجازه می دهد در یک محیط آزمایشی شما پالسی را اجرا کنید. با این کار شما قبل از اجرای آن در محیط واقعی می توانید پالسی های خود را به شکل صحیح برنامه ریزی کنید.


جلوگیری از اتصال دستگاه های غیر مجاز:

ابزار "دیوایس کنترل" به شما این قابلیت را می دهد که به راحتی تصمیم بگیرید چه دستگاه هایی مجاز به دسترسی به شبکه IT شرکت شما هستند. شما می توانید کنترل هایی راه اندازی کنید که بر اساس زمانی در روز موقعیت جغرافیایی و یا نوع دستگاه باشد. شما همچنین می توانید کنترل ها را با  اکتیو دایرکتوری به منظور مدیریت گرانول و انتساب پالسی تنظیم کنید. ادمین ها همچنین می توانند از پوشش هایی در ایجاد قوانین "دیوایس کنترل" استفاده کنند تا بدین وسیله به راحتی بتوان دستگاه های متعدد برای استفاده در لیست سفید قرار داد.


نظارت و کنترل دسترسی به اینترنت:

ابزار "وب کنترل" کسپرسکی به شما اجازه راه اندازی پالسی های دسترسی به اینترنت و نظارت بر استفاده از اینترنت را می دهد. بدان وسیله به راحتی می توانید فعالیت های کاربران خود را  در وبسایت های شخصی، شبکه های اجتماعی، سایت های بازی ، یا سایت های قمار بازی  قطع، محدود یا تحت نظر داشته باشید. کنترل های جغرافیایی و زمان در روز ممکن است به وسیله اکتیو دایرکتوری تحت نظر گرفته شود  تا به مدیریت و تنظیم پالسی کمک کند.


متمرکز ساختن وظایف مدیریتی:

کسپرسکی به شما اجازه می  دهد تمامی عملکرد ها را از یک کنسول کنترل کنید:

Kaspersky Total Security for Business شامل کسپراسکای سکیوریتی سنتر (مرکز امنیت کسپراسکای) می شود  که یک کنسول مدیریت یکپارچه واحد می باشد که به شما اجازه نظارت و کنترل تکنولوژی امنیتی اندپوینت های کسپراسکای را  که در حال اجرا آن ها هستید می دهد. کسپراسکای سکیوریتی سنتر به شما امکان مدیریت امنیت را برای موبایل ها، لپ تاپ ،کامپیوترهای رومیزی، سرورها، ماشین های مجازی و موارد دیگر را تنها از طریق یک کنسول "تک پنجره ای شیشه ای" می دهد.


تعیین مسئولیت های مختلف برای ادمین های مختلف:

Role-Based Access Control به شما کمک می کند که مسئولیت های مدیریتی امنیت و سیستم های مدیریت را بین ادمین های متعدد تقسیم کنید. به عنوان مثال شما ممکن است ادمینی بخواهید که مسئولیت مدیریت امنیت اندپوینت و امنیت تلفن همراه را بر عهده بگیرد  در حالی که یک ادمین دیگر رمزگذاری داده ها و عملکرد تمامی مدیریت سیستم ها را به انجام می رساند. کسپراسکای سکیوریتی سنتر کنسول را به راحتی می توان به صورت دستی به دلخواه تغییر داد تا هر ادمینی تنها دسترسی به ابزار و اطلاعاتی داشته باشند که مربوط به زمینه مسئولیت خود می باشد.


ارائه ادغامی بالا تر از سطح معمول :

از آنجا که کد یکپارچگی متراکم باعث تولید محصولاتی می شود که تامین امنیت بهبود یافته عملکرد و مدیریت کردن را بر عهده دارند تمام فناوری های اندپوینت کسپرسکی توسط تیم مختص شرکت ساخته می شوند. همه عمکردهای حفاظتی اندپوینت کسپرسکی در همان کدهای موجود باقی می مانند بنابراین هیچ مسائل مربوط به ناسازگاری برای شما بوجود نمی آید. در عوض شما از فناوری های امنیتی یکپارچه که بیشتر برای حفاظت از محیط آی تی شما از هیچ کاری کوتاهی نمی کند بهره مند میشوید در حالی که مدیریت متمرکز زمان شما باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.


مزایا:

رشد در زمینه دسترسی به اطلاعات شرکت ها در «هر نقطه، هر زمان، هر دستگاه» بدان معنا است که امنیت بیزنس  در داخل و خارج محیط سنتی بیزنس شما پیاده سازی شود تا بدین وسیله کارکنان جابه جا شده و راه دور، خطرات امنیتی ایجاد نکنند. کسپراسکای سکیوریتی فور بیزنس | سلکت ترکیبی از کنترل های قدرتمند اندپوینت با امنیت قدرتمند برای ایستگاههای کاری و فایل سرورها برای محافظت از زیرساخت های فناوری اطلاعات داخلی شما به علاوه امنیت تلفن همراه است که فراتر از مرزها، بیزنس شما را محافظت می کند.


دفاع از شما در مقابل آخرین نرم افزارهای مخرب:

با دفاعی چند لایه در برابر نرم افزارهای مخرب و حملات، کسپرسکی محافظت از بیزنس شما را در برابر تهدیدهای شناخته و ناشناخته و پیشرفته بر عهده می گیرد. علاوه بر امنیت ایستگاه های کاری ویندوز، مک و لینوکس ، کسپرسکی امنیت فایل سرور در حال اجرا ویندوز، لینوکس و  FreeBSDرا تامین می کند.


امنیت و مدیریت دستگاه های قابل حمل:

فناوری های نوین دستگاه های قابل حمل طیف گسترده ای از سیستم عامل تلفن همراه را در برابر نرم افزارهای مخرب، حملات فیشینگ، اسپم و موارد بیشتر، تحت پوشش حفاظتی خود قرار می دهد. فناوری دستگاه های قابل حمل کسپرسکی به شما توانایی مشاهده تمامی دستگاه های قابل حمل را در شبکه می دهد بدین وسیله شما می توانید امنیت دستگاه های قابل حمل و مدیریت پالسی های دقیق در هر BYOD یا دستگاه های قابل حمل شرکت های بزرگ را تضمین کنید. از آنجا که کسپراسکای سکیوریتی فور بیزنس | سلکت یک راه حل امنیتی یکپارچه IT را فراهم می کند، شما می توانید همه عملکرد های امنیتی را برای تلفن همراه و دیگر اندپوینت ها از طریق یک کنسول متمرکز، مدیریت کنید.


کمک به شما در اعمال پالسی های امنیتی:

اپلیکیشن کنترل، دیوایس کنترل و  ابزار وب کنترل به شما کمک میکند تا یاد بگیرید چگونه برنامه اجرا شود، دسترسی دستگاه های قابل حمل غیر مجاز را مسدود و اجرای پالسی های دسترسی به اینترنت را اجرا کنید. این کنترل های قدرتمند با تکنولوژی محافظتی اندپوینت کسپرسکی ، دست به دست هم داده اند تا این اطمینان برای شما حاصل شود که پالسی های امنیتی شرکت شما، در سراسر بیزنس شما اعمال می شود.


تمرکز مدیریت امنیت:

کسپراسکای سکیوریتی فور بیزنس | سلکت شامل کسپرسکی سکیوریتی سنتر می باشد. کنسول مدیریتی بسیار یکپارچه ای که کنترل متمرکز همه فناوری های امنیتی اندپوینت کسپرسکی را به دست شما می سپارد. کسپرسکی همچنین برای شما انتخاب پالسی های از پیش برنامه ریزی شده را فراهم کرده است، بنابراین شما به سرعت می توانید امنیت را در سرتاسر محدوده شبکه خود پیاده سازی کنید. راه حل های امنیتی مورد هدف کسپرسکی به شما اجازه اضافه کردن و مدیریت فناوری حفاظت بیشتر را می دهد از جمله:

• امنیت کسپراسکای برای ذخیره سازی 

• امنیت کسپراسکای برای سرور ایمیل 

• امنیت کسپراسکای برای دروازه اینترنت 

• امنیت کسپراسکای برای مجازی سازی  

• امنیت کسپراسکای برای همکاری 

• مدیریت سیستم های کسپراسکای ارسال لایسنس
نحوه ارسال لایسنس ارسال لایسنس از طریق ایمیل برای کاربر انجام خواهد شد
زمان تحویل لایسنس در ساعات اداری 5 الی 20 دقیقه
امکانات ارائه شده در این نسخه تحت شبکه
امنیت برای ایمیلها ندارد
امنیت برای دستگاه های موبایل دارد
امنیت برای همکاری ندارد
امنیت درگاه های اینترنتی (Internet Gateways) ندارد
رمزنگاری اطلاعات ندارد
ضد بد افزار برای ایستگاه های کاری دارد
ضد بد افزار برای فایل سرور دارد
مدیریت دستگاه های موبایل دارد
مدیریت سیستمها ندارد
کنسول مدریتی یکپارچه دارد
کنسول مدیریتی (برنامه ها، دستگاه ها،وب) دارد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
محصولات مختلف شرکت کسپرسکی به طور منظم و در سالیان متعدد در تستهای مقایسه ای انجام شده توسط مراکز مستقل و نشریات معتبر آی تی، موفق به کسب جوایز و گواهینامه های معتبر شده است. در لیست زیر میتوانید این جوایز و گواهینامه ها را مشاهده نمایید.

June 2015


May 2015


February 2015


February 2015


February 2015


January 2015


January 2015


November 2014


August 2014


July 2014


July 2014


May 2014


April 2014


March 2014


March 2014


March 2014


January 2014


December 2013


August 2013


April 2013


February 2013


December 2012


December 2012


November 2012


October 2012


October 2012


October 2012


September 2012


September 2012


September 2012


September 2012


August 2012


August 2012


August 2012


August 2012


July 2012


June 2012


June 2012


June 2012


April 2012


April 2012


April 2012


February 2012


February 2012


January 2012


January 2012


January 2012


November 2011


October 2011


October 2011


July 2011


June 2011


July 2011


March 2011


February 2011


February 2011


December 2010


March 2010


February 2010


January 2010


December 2010


June 2010


October 2010


June 2010


May 2009


February 2009


February 2009


December 2009


February 2009


April 2008


April 2008


February 2008


February 2008


April 2008Kaspersky Endpoint Security for Windows

Operating Systems: Hardware requirements:
32-bit OS:
 • Windows Embedded Standard 7 SP1
 • Windows Embedded POSReady 2009 latest SP
 • Windows 7 Professional/ Enterprise/Ultimate (SP1)
 • Windows Vista SP2
 • Windows XP Professional SP3
 • Windows Server 2008 Standard/ Enterprise SP2
 • Windows Server 2003 R2 Standard/ Enterprise SP2
 • Windows Server 2003 Standard SP2

64-bit OS:
 • Windows Embedded Standard 7 SP1
 • Windows 7 Professional/ Enterprise/Ultimate (SP1)
 • Windows Vista SP2
 • Windows XP Professional SP2
 • Small Business Server 2008 Standard
 • Small Business Server 2011 Essentials/ Standard
 • Windows Server 2008 R2 Standard/ Enterprise (SP1)
 • Windows Server 2008 Standard/ Enterprise SP2
 • Windows Server 2003 R2 Standard SP2
 • Windows Server 2003 Standard SP2

Windows 7/ Vista / 2003/ 2008/ 2008R2
 • Processor Intel Pentium 2.0 GHz or equivalent
 • 512MB of available memory
 • 1GB of available disk space
Windows XP
 • Processor Intel Pentium 1.0 GHz or equivalent
 • 256MB of available memory
 • 1GB of available disk space
Windows Embedded
 • Processor Intel Pentium 800 MHz or equivalent
 • 256MB of available memory
 • 1GB of available disk spaceKaspersky Endpoint Security for Linux Workstation

Supported platforms:
32-bit only operating systems:

 • Mandriva Linux 2010 Spring
32-/64-bit operating systems:

 • Red Hat Enterprise Linux 5.5 Desktop
 • Fedora 13
 • CentOS-5.5
 • SUSE Linux Enterprise Desktop 10 SP3
 • SUSE Linux Enterprise Desktop 11 SP1
 • openSUSE Linux 11.3
 • Ubuntu 10.04 LTS Desktop Edition
 • Debian GNU/Linux 5.0.5
The application is compatible with:
 • Gnome and KDE
Minimum hardware requirements:
 • Processor Intel Pentium II 400 MHz or higher
 • 512 MB RAM
 • 1 GB of swap
 • 2 GB free hard drive space for installation of the application and storage of temporary files


Kaspersky Endpoint Security for Mac

Platforms supported: Minimum hardware requirements:
 • Mac OS X 10.6 (32/64-bit) – Snow Leopard
 • Mac OS X 10.5 (32-bit edition) – Leopard
 • Mac OS X 10.4 (32-bit edition) – Tiger
 • Mac OS X Server 10.6
 • Intel-based Macintosh computer
 • 1 GB RAM
 • 500 MB free hard drive space
 • 32bit and 64bit


Kaspersky Endpoint Security for Smartphone

Management Platforms: Supported Operating Systems:
 • Kaspersky Security Center 9.0
 • Mobile Device Manager Software Distribution Microsoft Corporation Version 1.0.4050.0000 (SP)
 • System Center Mobile Device Manager Microsoft Corporation Version 1.0.4050.0000
 • Sybase Afaria 6.50.4607.0
 • Symbian OS 9.1, 9.2, 9.3, 9.4 Series 60 UI, Symbian^3 (Nokia), Symbian Belle
 • Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5
 • BlackBerry 4.5, 4.6, 4.7, 5.0, 6.0
 • Android 1.6, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 4.0


Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server

Minimum hardware requirements:
 • Processor Intel Pentium® II 400 MHz or higher
 • 512 MB RAM
 • At least 1 GB available for swap
 • 2 GB available on the hard drive to install Kaspersky Anti-Virus and store temporary and log files
Software requirements:

32-bit operating systems:

 • Red Hat Enterprise Linux 5.5 Server
 • Red Hat Enterprise Linux 6 Server
 • Fedora 14
 • CentOS-5.5
 • CentOS-5.5 2.6.18-194.el5
 • SUSE Linux Enterprise Server 11 SP1
 • Novell Open Enterprise Server 2 SP3
 • openSUSE Linux 11.3
 • Mandriva Enterprise Server 5.2
 • Ubuntu 10.04.2 LTS Server
 • Debian GNU/Linux 6.0.1
 • FreeBSD 7.4
 • FreeBSD 8.2

64-bit operating systems:

 • Red Hat Enterprise Linux 5.5 Server
 • Red Hat Enterprise Linux 6 Server
 • Fedora 14
 • CentOS-5.5
 • SUSE Linux Enterprise Server 11 SP1
 • Novell Open Enterprise Server 2 SP3
 • openSUSE Linux 11.3
 • Ubuntu 10.04.2 LTS Server
 • Debian GNU/Linux 6.0.1
 • FreeBSD 7.4
 • FreeBSD 8.2

One of the following web browsers (for management via the Web Management Console):

 • Microsoft Internet Explorer 7
 • Microsoft Internet Explorer 8
 • Mozilla FireFox 3.5.x
 • Mozilla FireFox 3.6.x

Perl Interpreter:


Installed packages for program compilation including: gcc, binutils, glibc-devel, make and ID, as well as the operating system kernel source code for compilation of Kaspersky Anti-Virus modules.Kaspersky Anti-Virus for Windows Servers Enterprise Edition

Hardware Requirements for the Protected Server

General requirements:
 • x86-compatible systems in a single-processor or multiple-processor configuration
 • x86-64-compatible systems in single-processor or multiple-processor configuration

Disk space:

 • For the installation of all application components: 70 MB
 • For storing objects in quarantine or in backup: 400 MB (recommended)
 • For storing logs: 1 GB (recommended)

Minimum configuration:

 • Processor – Intel Pentium IV; processing speed 2.4 GHz
 • RAM: 512 MB
 • Disk drive subsystem – 1 IDE drive

Recommended configuration:

 • Processor – Intel Xeon 51xx or Intel Xeon 53xx; processing speed 1.86 GHz, or faster
 • RAM: 2 GB
 • PERC 5/i based RAID array

Software Requirements for the Protected Server

General Requirements:

You can install Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Windows Servers Enterprise Edition on a server running either 32- or 64-bit versions of Microsoft Windows. For installing and operating the program on a computer you will need Microsoft Windows Installer 3.1 installed. The server must be running one of the following versions of Microsoft Windows:

 • Microsoft Windows Server 2003 x86/x64 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 x86/x64 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 x86/x64 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 x86/x64 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2008 x86/x64 Standard Edition (incl. Core mode)
 • Microsoft Windows Server 2008 x86/x64 Enterprise Edition (incl. Core mode)
 • Microsoft Windows Server 2008 x86/x64 Datacenter Edition (incl. Core mode)
 • Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard Edition (incl. Core mode)
 • Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise Edition (incl. Core mode)
 • Microsoft Windows Server 2008 R2 Datacenter Edition (incl. Core mode)
 • Microsoft Windows Hyper-V Server 2008 R2 Release

You can install Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Windows Servers Enterprise Edition on the following terminal servers:

 • Microsoft Terminal based on Windows 2008 Server
 • Microsoft Terminal based on Windows 2003 Server
 • Citrix Presentation Server 4.0
 • Citrix Presentation Server 4.5
 • Citrix XenApp 4.5, 5.0 and 6.0


Kaspersky Security Center

Administration Server

Software requirements: Hardware requirements:
32-bit OS:
 • Windows Server 2003 / Windows Server 2008 including Core mode
 • Windows XP Professional SP2 / Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1

64-bit OS:
 • Windows Server 2003 / Windows Server 2008 SP1 / 2008 R2 including Core mode
 • Windows XP Professional / Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1

Database Server:

 • Microsoft SQL Express 2005 / 2008
 • Microsoft SQL Server 2005 / 2008 / 2008 R2 / 2012
 • MySQL Enterprise
Data Access Components
 • Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.8 or higher
 • Windows DAC 6.0

Windows Installer 4.5 for Windows Server 2008 / Windows Vista

32-bit OS
 • 1 GHz CPU
 • 512 MB RAM
 • 1GB of available disk space
64-bit OS
 • 1.4 GHz CPU
 • 512 MB RAM
 • 1GB of available disk space

Administration Console

Software requirements: Hardware requirements:
32-bit OS
 • Windows Server 2003 / 2008
 • Windows XP Professional SP2 / Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1
64-bit OS
 • Windows Server 2003 / 2008 SP1 / 2008 R2
 • Windows XP Professional / Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1

Software requirements

 • Microsoft Internet Explorer 8.0
 • Microsoft Management Console 2.0 or higher

32-bit OS
 • 1 GHz CPU
 • 512 MB RAM
 • 1GB of available disk space
64-bit OS
 • 1.4 GHz CPU
 • 512 MB RAM
 • 1GB of available disk space

Web Console:

Web Console Server: Web Console clients (supported browsers):
32-bit OS
 • Windows Server 2003 / Windows Server 2008 including Core mode
 • Windows XP Professional SP2 / Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1
64-bit OS
 • Windows Server 2003 / Windows Server 2008 SP1 / 2008 R2 including Core mode
 • Windows XP Professional / Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1
For Microsoft Internet Explorer 7 or 8
 • Windows XP Professional SP2 / Windows 7
For Mozilla Firefox 3.6 or higher 
32-bit OS
 • Windows XP Professional SP2 / Windows 7
 • Fedora 10
 • SUSE Linux Enterprise Desktop 10 SP2
 • Debian GNU / Linux 5
 • Mandriva Corporate Desktop 4
 • Ubuntu 9.10 Server Edition / 9.10 Desktop Edition
64-bit OS
 • Windows XP Professional SP2 / Windows 7
 • Red Hat Enterprise Linux 5.3 server
 • SUSE Linux Enterprise Server 10 SP2 / 11
 • openSUSE Linux 11.1
 • Ubuntu 9.10 Server Edition
For Safari 4
 • Mac OS X 10.4 / 10.5 / 10.6

Network Agent

Operating Systems: Hardware requirements:
32-bit OS / 64-bit OS
 • Windows Server 2003 / 2008
 • Windows XP Professional SP2 / Windows Vista SP1 / Windows 7 SP1
64-bit OS
 • Microsoft Windows according to OS requirements for Kaspersky applications managed by SC9
 • Linux according to OS requirements for Kaspersky applications managed by SC9
 • Mac OS X according to OS requirements for Kaspersky applications managed by SC9
Windows
 • 32-bit: 1 GHz CPU, 64-bit: 1.4 GHz CPU
 • 512 MB RAM
 • 32 MB of available disk space (500MB for Update Agent)
Linux
 • 32-bit: 1 GHz CPU, 64-bit: 1.4 GHz CPU
 • 1 GB RAM
 • 32 MB of available disk space (500MB for Update Agent)
Mac OS X
 • 32-bit: 1 GHz CPU, 64-bit: 1.4 GHz CPU
 • 1 GB RAM
 • 32 MB of available disk space (500MB for Update Agent)

کالاهای مرتبط

آخرین بازدیدها

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 7 شب