آنتی ویروس اورجینال Kaspersky Endpoint Security for Business | Core

آنتی ویروس اورجینال Kaspersky Endpoint Security for Business | Core

تولیدکننده: کسپرسکی
مدل کالا: Kaspersky Endpoint Security for Business | Core
موجودی: ناموجود
2,500,000 تومان
-+

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

Kaspersky Endpoint Security for Business | Core

برنده جایزه حفاظت از IT ناهمگن


ضد تروجان برای دسکتاپ ویندوز، لینوکس و مک

کنسول مدیریت قدرتمند که کنترل متمرکز به کاربر می دهد


اطلاعات فنی:


ویژگیها:

این برنامه راه حل های امنیتی است که تهدیدات امنیتی را مسدود و تشخیص می دهد در حالی که صرفه جویی در وقت و کاهش پیچیدگی مدیریت امنیت را به همراه دارد.حفاظت از ویندوز، لینوکس ، مک دسکتاپ و لپ تاپ :

ارائه امنیت چند لایه:

آخرین ورژن موتور ضد بد افزار کسپرسکی، ترکیبی از امنیت مبتنی بر امضا، تجزیه و تحلیل اکتشافی و رفتاری و فن آوری کلود برای محافظت از بیزنس شما را در برابر تهدیدهای شناخته و ناشناخته و پیشرفته می باشد. این برنامه می تواند از هر ترکیبی از مکینتاش، لینوکس و کامپیوترهای رومیزی ویندوز و لپ تاپ دفاع کند.


به روز رسانی امنیتی موثرتر:

به این خاطر که مجرمان اینترنتی به طور مستمر در حال ساخت و توسعه نرم افزارهای مخرب جدید و پیچیده تر هستند، کسپرسکی نسبت به تولید کنندگان محصولات امنیتی دیگر، آپدیت های پایگاه داده را با تکرار بیشتر در دسترس کاربران خود قرار می دهد. علاوه بر این کسپرسکی از فناوری های متعدد امنیتی پیشرفته استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که نحوه تشخیص محصولات کسپرسکی تا حد زیادی بهبود یافته است، این درحالی است که حجم به روز رسا نی ها را کم کرده تا بتوانید پهنای باند بیشتری برای کار های دیگر به کار گیرید.


حفاظت در مقابل تهدیدات ناشناخته و پیشرفته:

زمانی که آیتم جدید نرم افزارهای مخرب در جهان منتشر می شود دوره پر خطری پدید می آید. برای ارائه حفاظت یکسره در برابر این تهدیدات، فناوری کسپراسکای لب و اطلاعات تهدید جدید، به طور مستمر تکامل می یابد تا امنیت بیزنس شما در برابر حتی پیچیده ترین تهدیدات جدید تضمین شود.


کشف رفتار های مشکوک:

هر زمان که برنامه ای بر روی کامپیوتر شما اجرا شود، ماژول System Watcher (نگهبان سیستم) رفتار برنامه را تحت نظر می گیرد. اگر رفتار مشکوکی از این نرم افزار دیده شود، سیستم واچر به صورت اتوماتیک نرم افزار را از کار می اندازد. به این خاطر که سیستم واچر شرح روزانه پویایی از سیستم عامل، رجیستری و موارد دیگر را نگه می دارد، این برنامه همچنین به صورت خودکار اثرات مخربی که قبل از بلاک شدن نرم افزار اتفاق افتاده اند را به عقب بر می گرداند.


حفاظت در برابر اکسپلویت ها (سودجویی):

تکنولوژی ابتکاری Automatic Exploit Prevention (جلوگیری از سودجویی به صورت خودکار) ضمانت می کند که بدافزار ها نمی توانند از آسیب پذیر بودن سیستم عامل و یا نرم افزار هایی که در شبکه شما اجرا می شوند سوء استفاده کنند. AEP مخصوص کنترل نرم افزار هایی است که پی دی پی مورد حمله قرار گرفته اند مانند ادوب ریدر، اینترنت اکسپلورر، مایکروسافت آفیس، جاوا و موارد دیگر تا لایه محافظی اضافه ای برای نظارت به عمل آورد و از آن ها در برابر تهدیدات ناشناخته محافظت کند.


کنترل برنامه ها و اتصال به اینترنت:

فعالیت برخی نرم افزارها حتی اگر برای صدمه رساندن نباشند ممکن است بسیار پر خطر باشد. در چنین مواردی پیشنهاد می شود که این فعالیت ها محدود شوند. Host-Based Intrusion Prevention System=HIPS (سیستم محافظتی بر مبنای هاست) فعالیت های نقطه پایانی را طبق سطح اعتماد (Trust Level)  که برای نرم افزار ها طراحی شده است، محدود می کند. HIPS با فایروال شخصی در سطح برنامه ای همکاری می کند و با این کار فعالیت های شبکه را نیز محدود می نماید.


بلاک کردن حملات شبکه ای:

تکنولوژی Network attack Blocker (مسدود کننده حملات شبکه ای) فعالیت های مشکوک شبکه شرکت شما را بازرسی و نظارت می کند و به شما اجازه می دهد که چگونگی پاسخ گویی سیستم شما هنگام مشخص شدن رفتار مشکوک را از قبل تنظیم کنید.


استفاده از قدرت کلود برای امنیتی بهتر:

بیزنس شما نیز به همراه میلیون ها نفر کاربر به Kaspersky Security Network (KSN)  (امنیت شبکه کسپراسکای) که مبنای آن کلود می باشد این اجازه را می دهند که رفتار مشکوک در کامپیوتر خود را دریافت کند تا بتواند از مزایای امنیت ارتقاء یافته در برابر آخرین ورژن بدافزار ها استفاده کند. این جریان داده ها در زمان واقعی به مشتریان این اطمینان را می دهد که می توانند از پاسخ سریع در مواجه با حملات جدید سود ببرند و می تواند وقوع موارد مثبت جعلی (False Positives)  را به حد اقل برساند. متمرکز ساختن وظایف مدیریتی:

به شما اجازه می  دهد تمامی عملکرد ها را از یک کنسول کنترل کنید:

Kaspersky Endpoint Security for Business | Core شامل Kaspersky Security Center (مرکز امنیت کسپراسکای) می شود  که یک کنسول مدیریت یکپارچه واحد می باشد که به شما اجازه نظارت و کنترل تکنولوژی امنیتی اندپوینت ها را  که در حال اجرای آن ها هستید می دهد. کسپراسکای سکیوریتی سنتر به شما امکان مدیریت امنیت را که شامل تنظیمات پارامتری محافظت، توزیع آپدیت های امنیتی و نظارت امنیتی می شود می دهد.


استفاده مفید از منابع آی تی شما:

همانگونه که احتیاجات امنیتی شما تغییر می کند شما به وسیله اضافه کردن تکنولوژی امنیتی اندپوینت های کسپراسکای سعی در محافظت بیشتر از شبکه خود را دارید. شما همچنان می توانید تمام این کار ها را توسط کسپراسکای سکیوریتی سنتر انجام دهید. با این حساب شما می توانید امنیت را برای موبایل ها، لپ تاپ، کامپیوترهای رومیزی، سرورها، ماشین های مجازی و موارد بیشتر  را گسترش دهید و از مزیت تنها کنسول مدیریتی «تک پنجره ای شیشه ای» استفاده کنید. مزایا:

از آنجا که بیش از 325،000 برنامه مخرب جدید روزانه تشخیص داده می شوند، هر بیزنسی با  انتخاب موثر ترین راه حل ضد بدافزار باید از خود مراقبت کند. کسپراسکای اندپوینت سکیوریتی فور بیزنس| کر ترکیبی از طیف وسیعی از قابلیت های ضد بدافزاری درجه یک است  که شامل فناوری های امنیتی منحصر به فردی می شود که لایه های عمیق تری را تحت پوشش خود قرار می دهد. دفاع ضد بدافزاری چند لایه کسپرسکی برای حفاظت از بیزنس شما در برابر انواع نرم افزارهای مخرب از جمله حملات پیچیده امروزی  هر چه در توان دارد به کار می بندد و در آن واحد کنسول مدیریت یکپارچه کسپرسکی کمک می کند تا پیچیدگی مدیریت امنیت به حداقل برسد.


ارائه حفاظت عمیق تر در برابر بدافزار های پیچیده امروزی:

با ترکیب تشخیص مبتنی بر امضا ، حفاظت اکتشافی و فن آوری کلود باعث شده Kaspersky Endpoint Security for Business | Core به تشخیص بهتر دست یافته است  تا شبکه شرکت شما را در برابر آخرین تهدیدات نرم افزارهای مخرب و حملات هکرها محافظت کند.


کاهش زمان قرارگیری و متمرکز کردن مدیریت :

Kaspersky Endpoint Security for Business | Core از قبل برنامه ریزی شده تا به محض نصب برنامه، حفاظت از داده ها و سیستم شما را آغاز کند. همچنین برای تکمیل این برنامه، کسپراسکای سکیوریتی سنتر افزوده شده است. کنسول مدریت متمرکز که دید « تک پنجره ای شیشه ای » و کنترل تمام تکنولوژی های امنیتی اندپوینت کسپراسکای را که در حال اجرا در شبکه شرکت شما می باشد به شما عرضه می نماید.


این برنامه به شما اجازه می دهد امنیت خود را درجه بندی کنید بدون نیاز به شروع دوباره:

هنگامی که از روی ضرورت باید امنیت خود را تغییر دهید به راحتی می توانید آن را به لایه بعدی یعنی  کسپراسکای اندپوینت سکیوریتی فور بیزنس و یا به کسپراسکای توتال سکیوریتی فور بیزنس ارتقاء دهید. شما تنها با استفاده از کد لایسنس جدید برای دسترسی به قابلیت های اضافی که لایه جدید برای شما فراهم می کند می توانید برنامه خود را ارتقاء دهید. بدون نیاز به اتلاف وقت به مقابله با رابط های جدید بپردازید. علاوه بر این شما می توانید تمام فناوری امنیت اندپوینت کسپراسکای را از طریق کسپراسکای سکیوریتی سنتر مدیریت کنید.


ارسال لایسنس
نحوه ارسال لایسنس ارسال لایسنس از طریق ایمیل برای کاربر انجام خواهد شد
زمان تحویل لایسنس در ساعات اداری 5 الی 20 دقیقه
امکانات ارائه شده در این نسخه تحت شبکه
امنیت برای ایمیلها ندارد
امنیت برای دستگاه های موبایل ندارد
امنیت برای همکاری ندارد
امنیت درگاه های اینترنتی (Internet Gateways) ندارد
رمزنگاری اطلاعات ندارد
ضد بد افزار برای ایستگاه های کاری دارد
ضد بد افزار برای فایل سرور ندارد
مدیریت دستگاه های موبایل ندارد
مدیریت سیستمها ندارد
کنسول مدریتی یکپارچه دارد
کنسول مدیریتی (برنامه ها، دستگاه ها،وب) ندارد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
محصولات مختلف شرکت کسپرسکی به طور منظم و در سالیان متعدد در تستهای مقایسه ای انجام شده توسط مراکز مستقل و نشریات معتبر آی تی، موفق به کسب جوایز و گواهینامه های معتبر شده است. در لیست زیر میتوانید این جوایز و گواهینامه ها را مشاهده نمایید.

June 2015


May 2015


February 2015

آخرین بازدیدها

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 7 شب