آنتی ویروس اورجینال Bitdefender Antivirus For MAC

آنتی ویروس اورجینال Bitdefender Antivirus For MAC

تولیدکننده: بیت دیفندر
مدل کالا: Bitdefender Antivirus For MAC
امتیازهای جایزه: 100
موجودی: ناموجود
90,000 تومان
-+
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 400

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

بیت دیفندر آنتی ویروس برای مک

حفاظت کامل برای مک شامل:

بلاک و حذف انواع بدافزارها

تاثیر اندک در افت سرعت سیستم

امنیت بدون وقفه با ویژگی آتوپیلوت

•ایجاد امنیت برای خریدهای اینترنتی

محافظت در برابر بدافزارهای مک و کامپیوترهای شخصی

برخورداری از تکنولوژی حفاظت ابری


آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک بدون افت سرعت به طور کامل از سیستم مک شما در مقابل بدافزارهای شناخته شده و ناشناخته محافظت میکند.

آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک به سیستم حفاظت ابری بیت دیفندر متصل است تا به صورت آنی بتواند تهدیدات بدافزاری را شناسایی و بلاک کند.


لیست کامل ویژگی ها:

• بلاک و حذف انواع بدافزارها:

سیستم مک خود را از انواع تهدیدات و ابزارهای تبلیغاتی مزاهم رها سازید. آنتی ویروس جدید بیت دیفندر مخصوص مک انواع بد افزارها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و تولبارها و افزونه های مخصوص مرورگرها را که با رضایت و یا عدم رضایت شما بر روی سیستم نصب شده اند شناسایی و حذف میکند.


•  امنیت بدون وقفه با ویژگی آتوپیلوت:

ویژگی آتوپیلوت به سادگی و بدون نیاز به زحمت و دردسر امنیت مورد نیاز را برای شما تامین میکند. هنگامی که این ویژگی را روشن میکنید ، ترکیبی از یک سری از فن آوری های اختصاصی نوآورانه به طور خودکار اقدام به شناسایی و حذف هر گونه تهدی میکند بدون هیچ گونه تاثیر منفی بر سرعت و عملکرد مک شما.


• ایجاد امنیت برای خریدهای اینترنتی:

کلاهبردان آنلاین بین سیستم عامل های مختلف تبعیضی قائل نیستند. آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک دارای یک سیستم خاص ضد فیشینگ است که صفحات وب را اسکن کرده و به شما در خصوص صفحات جعلی و فیشینگ هشدار می دهد.


• ارائه اسکن سریع:

آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک  اسکن سریع و حفاظت از سیستم مک در برابر نرم افزارهای مخرب بدون کند شدن سرعت سیستم را ارائه می دهد. بیت دیفندر برای مک حتی بدون آنکه شما متوجه شوید در پشت پرده و بدون افت سرعت سیستم مک شما را اسکن کرده و آن را ایمن نگه میدارد.


• تاثیر اندک در افت سرعت سیستم:

آنتی ویروس بیت دیفندر جدید برای مک باهماهنگی کامل با مک OSX طراحی شده است. به طوریکه می داند که چگونه فایل های شما را اسکن کند تا بدون هیچ گونه تاثیر منفی بر سرعت و عملکرد مک از آن حفاظت کند.


• محافظت در برابر بدافزارهای مک و کامپیوترهای شخصی :

آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک نه تنها اقدام به تشخیص و حذف نرم افزارهای مخرب ساخته شده برای مک میکند بلکه محتوای مخرب طراحی شده برای ویندوز را نیز شناسایی و حذف میکند. به این ترتیب شما هرگز به طور تصادفی باعث انتقال فایل های آلوده به خانواده و دوستان و همکارانتان که کاربران ویندوز هستند نمیشوید.


• برخورداری از تکنولوژی حفاظت ابری :

آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک به سیستم حفاظت ابری بیت دیفندر متصل است تا به صورت آنی بتواند تهدیدات بدافزاری را شناسایی و بلاک کند. این تکنولوژی یک امنیت سریع در سطح جهانی را برای شما به ارمغان می آورد.ارسال لایسنس
نحوه ارسال لایسنس ارسال لایسنس از طریق ایمیل برای کاربر انجام میشود
زمان تحویل لایسنس در ساعات اداری 5 الی 20 دقیقه
امکانات ارائه شده در این نسخه از محصول بیت دیفندر
امن سازی جستجوهای اینترنتی و ضد فیشینگ دارد
حفاظ امنیت داده ها در ارتباطات آنلاین دارد
خلبان خودکار بیت دیفندر دارد
ضد ویروس و ضد نرم افزارهای جاسوسی دارد
پرداخت امن دارد
کنترل از راه دور به صورت آنلاین دارد
گزارش دهی دارد
موارد دیگر
آموزش و پشتیبانی رایگان دارد
اعتبار لایسنس یکسال از تاریخ تحویل
گارانتی یکسال گارانتی و پشتیبانی کامل

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
نقد و بررسی Bitdefender Antivirus for Mac


جمع بندی سریع:

 آنتی ویروس بیت دیفندر مخصوص سیستم عامل مک دارای رابط کاربری قابل فهم است که برای کاربران مک طراحی شده است. با آنکه کشف بدافزار عالی در زمان اسکن به شما ارائه میدهد ولی متاسفانه شناسایی آنی بد افزار در آن در حد معمولی است.مزایا:

واسط کاربری ساده و زیبا

شناسایی خوب بد افزار در زمان اسکن

اثرات سیستمی کم


معایب:

قدرت متوسط در شناسایی آنی بدافزارها

هیچ زمانبندی برای اسکن ندارد

دارای ویژگیهای امنیتی کم


شناسایی آنتی ویروس:

در ارزیابی انجام شده توسط آزمایشگاه مستقل AV-TEST  در آوریل 2015 آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک  100درصد بدافزارها را هنگام اسکن دستی شناسایی کرد و 96.5 درصد شناسایی آنی بدافزارها ( شناسایی در زمانی که فایلی باز باشد یا دانلود شده باشد و یا آنکه در حال اجرا باشد) را برای خود ثبت کرد. هر دو درصد بالاتر از 91.3 و 91.2درصد میانگین صنعتی در هر دسته بندی هستند. 

Bitdefender Mac chart1


ابزارها و خصوصیات امنیتی:

آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک به طور کلی بر روی بدافزار ها متمرکز است. همچنین نرم افزار  نمیتواند زمانبندی اسکن داشته باشد . زمانیکه شما یک اسکن مورد تقاضا را اجرا میکنید، پنجره ایی برای توضیح جزئیات اختصاص داده میشود. شما نام فایل در حال اسکن ، نوار فرآیند اسکن، زمان سپری شده و لیست فایل های مشکوک را میبینید.

زمیانیکه آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک فایل های مشکوک را پیدا میکند به شما این انتخاب را میدهد که چگونه این فایل ها را مدیریت کنید. آنتی ویروس بیت دیفندر میتواند بعضی از فایل ها را سریعا پاک کند ولی اگر برنامه نداند که این یک تهدید سریع است این امکان را به شما میدهد تا آن فایل را مدیریت کنید.

Bitdefender's TrafficLight


برنامه افزودنی مرورگر Bitdefender's TrafficLight  که دانلود آن نیز رایگان است به کاربر در هنگام جستجو احساس امنیت میدهد. آیکون چراغ سبز  نزدیک به لینک ها به معنی لینک ایمن و آیکون قرمز  کنار لینک ها به معنی لینک مشکوک و یا خطرناک است.

هرچند نسخه ی خریداری شده ی آنتی ویروس بیت دیفندر  برای مک امکانات زیادی ندارد که بتواند قیمت آن را توجیه کند اما Kaspersky Internet Security برای مک کنترل والدین، خرید انلاین کیف پول امن و صفحه کلید مجازی نیز دارد.

از همه مهم تر آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک  به کاربر اجازه ی زمانبندی اسکن بد افزار را نمیدهد. نرم افزارهای آنتی ویروس تعداد کمی از بدافزار ها را در هنگام دسترسی در زمان اجرا در پس زمینه شناسایی میکنند و برای بررسی و جستجوی کامل، اسکن منظم ضروری است.


کارایی و اثر سیستم:

Mac-AV-Performance-Bitdefender

خوشبختانه برای مشتریان بیت دیفندر، آنتی ویروس بیت دیفندر  برای مک اثرات تقریبا کمی بر روی کارایی سیستم دارد. 

ما آنتی ویروس بیت دیفندر  برای مک را بر روی MacBook Pro نصب کردیم و بعد تست کارایی OpenOffice را که شامل 20000 اسم و آدرس بود بر روی آن اجرا کردیم. این تست برای اجرا تنها 3 دقیقه و 41 ثانیه زمان برد که از کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای مک و آویرا آنتی ویروس برای مک با زمان 3:48 بهتر بوده است.

زمانیکه آنتی ویروس بیت دیفندر  برای مک اسکن کامل را انجام میداد، تست OpenOffice در 4:04 به اتمام رسید، که سریعتر از میانگین 4:18  و سومین زمان عالی ثبت شده است.

همچنین ما این تست را در زمان اسکن مکان های بحرانی انجام دادیم که برای آنتی ویروس بیت دیفندر   برای مک معادل اسکن سریع است. این اسکن 4:07 زمان برد ( دومین زمان عالی در دسته ی خود است و سریعتر از میانگین زمانی 4:15 میباشد).


تنظیمات و واسط کاربری:

تنظیمات و نصب آنتی ویروس بیت دیفندر برای مک بسیار آسان و ساده است. فرآیند نصب کمتر از دو دقیقه زمان میبرد، و بلافاصله به پنجره ی اصلی نرم افزار هدایت میشویم.

پنجره ی اصلی آنتی ویروس بیت دیفندر  برای مک انتخاب های اسکن مورد تقاضا را ارائه میدهد. شما میتوانید کل سیستم یا دایرکتوری موردنظر و یا فقط مکان ها ی بحرانی (مثل اسناد، دانلود ها، نرم افزارها و یا سایر مکانهایی که ممکن است بدافزار در آن قرار گرفته باشد) را اسکن کنید.

main window


پنجره ی اصلی همچنین نشان میدهد که بر روی کدام یک از مرورگر های سیستم ، اکستنشن TrafficLight نصب است. اکستنشن TrafficLight یکی از بهترین راهکارهایی است که برای این مشکل در نظر گرفته شده است؛ کسپرسکی تمامی پلاگین های مرروگر را در زمان نصب نرم افزار نصب میکند و وب روت در نصب اکستنشن ها ضعیف عمل میکند.

آخرین انتخاب نشان داده شده در پنجره ی اصلی، کلید روشن و خاموش برای آنتی ویروس بیت دیفندر  برای اسکن پیوسته است. این همان اسکن آنی بیت دیفندر آنتی ویروس برای مک است. ما توصیه میکنیم که آن را روشن بگذارید، برای خاموش کردن آن شما باید پسورد سیستم را وارد کنید.

در زیر پنجره، ابزارهای ساده شده ی مانیتور اپل نشان داده شده است. مسلما نمایش وضعیت منابع سیستم دلیل اصلی خرید یک آنتی ویروس نیست ولی پیغام اینکه "مک شما امن است" در بالای پنجره میتواند دلیل خوبی برای خرید یک آنتی ویروس برای مک شما باشد!

web protection


نتایج اصلی:

از بین شش آنتی ویروس مک تست شده، آنتی ویروس بیت دیفندر کمترین اثر را در تاثیر گذاری بر روی کارایی سیستم دارد. همینطور این نرم افزار از نظر واسط کاربری و نصب بسیار راحت و ساده است. درحالیکه کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای مک امکانات بیشتری نسبت به بیت دیفندر ارائه میدهد و آنتی ویروس آویرا بدافزارهای بیشتری را شناسایی میکند. بیت دیفندر حفاظت خوبی دارد بدون اینکه سرعت سیستم شما را کاهش دهد. بزرگترین ایرادی هم که بتوان به بیت دیفندر آنتی ویروس برای مک وارد کرد این است که شناسایی و مقابله با بدافزارها در این آنتی ویروس کامل نیست.
محصولات مختلف شرکت بیت دیفندربه طور منظم و در سالیان متعدد در تستهای مقایسه ای انجام شده توسط مراکز مستقل و نشریات معتبر آی تی، موفق به کسب جوایز و گواهینامه های معتبر شده است. در لیست زیر میتوانید این جوایز و گواهینامه ها را مشاهده نمایید.

Bitdefender Antivirus Plus / Total Security

Bitdefender has been continuingly improving its detection and user experience, a fact which is visible in the last 4 years of reviews with PC MAG, why have brought consecutive Editor's Choice distinctions.Bitdefender Antivirus Plus / Total Security / Mobile Security - Times Editor's Choice for PC MAG

2013 was in the year in which Bitdefender won two consecutive Editor's Choice distinctions from PC MAG for the same product line, bringing the total count of this awards to a staggering five.


The New Bitdefender - 10 Times Winner, PC MAG, US

Bitdefender is a constant winner of PC MAG's extremely complex tests. It remains a top competitor, both in terms of protection and of seamless user experience.


Jul-2013 Bitdefender Total Security Editor's Choice, PC MAG, US

"A mega-suite that does just about everything conceivable in the realm of security." Lead Security Analyst Neil J. Rubenking, PC MAG


Jul-2013 Bitdefender Internet Security Highly Rated, PC MAG, US

"An impressive parental control system to manage the websites traffic, instant messaging, and enhanced Facebook tracking." Lead Security Analyst Neil J. Rubenking, PC MAG


Jul-2013 Bitdefender Antivirus Plus Editor's Choice, PC MAG, US

"Bitdefender is among the very few products that beat Norton." Lead Security Analyst Neil J. Rubenking, PC MAG


Jul-2013 Bitdefender Antivirus Free Edition Highly Rated, PC MAG, US

"A great choice for those who want an antivirus that just quietly does its job." Lead Security Analyst Neil J. Rubenking, PC MAG


Mar-2013 Bitdefender Internet Security 2013 Best Security Software, AV-Test, AU

Bitdefender dominates the overall score in the first AV-Test of the year, in terms of protection, repair and usability.


Jan-2013 Bitdefender 2013 Best Repair 2012, AV-Test, AU

"When your computer is infected, Bitdefender is the one to go to."


Jan-2013 Bitdefender 2013 Best Antivirus For 2013, PC MAG, US

"Bitdefender is ridign high this season."


Jan-2013 Bitdefender 2013 Product Of The Year, AV-Comparatives, Austria

"Bitdefender software is powerful stuff. It clearly deserved this award." CEO Andreas Clementiشما میتوانید بیت دیفندر آنتی ویروس برای مک را فقط بر روی سیستمهای زیر نصب نمایید:

o Intel-based Macintosh computers with OS X Mountain Lion (10.8.5), OS X Mavericks (10.9.5) , OS X Yosemite (10.10 or later), OS X El Capitan (10.11).


همچنین سیستم مک شما باید همه موارد زیر را نیز برای نصب داشته باشد:

o Minimum 1 GB of RAM Memory

o Minimum 400 MB available hard disk space

o اتصال به اینترنت جهت فعالسازی و آپدیت نرم افزار نیز لازم

کالاهای مرتبط

آخرین بازدیدها

تماس با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

آدرس ما

تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک - خیابان گلریز - گلریز 2 غربی- پلاک 6 - طبقه اول

021-77001213

شنبه الی 5 شنبه - 10 صبح الی 7 شب